Home / Pasze - linie produktowe / Pasza dla trzody chlewnej / Pasza dla tuczników

Pasza dla tuczników

Duża różnorodność ras tuczników  oznacza również, że mamy do czynienia z rozmaitymi  potrzebami żywieniowymi. W związku z tym nie możliwości zastosowania jednego uniwersalnego modelu żywieniowego dla tuczników. Dlatego pasze De Heus są szyte na miarę potrzeb zwierząt, by zapewnić im zdrowie i bezpieczeństwo, a hodowcom wysokie przyrosty. Właśnie z tych powodów w DeHeus  dbamy o właściwą recepturę paszy dla tuczników, dostosowaną do oczekiwań.


100202-SPF-vdHeijden-Boekel-27.jpg

Pełnoporcjowe pasze dla tuczników - receptura paszy dla tuczników

Pasza dla tuczników z linii HQ


Linia mieszanek pozwalająca na osiągnięcie bardzo wysokiej mięsności tuczników przy zachowaniu odpowiednio szybkiego tempa przyrostu, zalecana dla świń o niskim pobraniu paszy.

Pasza dla tuczników z linii Safe


Rozwiązanie dla ferm z przeciętnymi warunkami zoohigienicznymi, z problemami natury zdrowotnej, bądź chcących osiągać lepsze wyniki techniczne. Dla tuczników o przeciętnym pobraniu paszy.

Pasza dla tuczników z linii Standard


Asortyment produktów z tej linii przeznaczony jest dla wszystkich ferm charakteryzujących się dobrą zdrowotnością oraz prawidłowymi warunkami zoohigienicznymi. Pasza dla tuczników ze zdolnością do dużego pobrania paszy.