Działamy i wspieramy

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie

Co to oznacza? W swoich działaniach dbamy o etykę, społeczeństwo i ekologię oraz utrzymujemy i rozwijamy relacje z naszymi partnerami społecznymi. Wspólnie możemy zdziałać znacznie więcej!

Bycie liderem zobowiązuje do odpowiedzialności i najwyższych standardów działań na każdym polu - także społecznym, dlatego chcemy pozytywnie zaistnieć w życiu społeczeństwa - lokalnie, wokół naszych wytwórni, ale również w szerszym kontekście.

Adam Zaleski

Dyrektor Generalny De Heus


Dzielimy się dobrą energią

Działamy i wspieramy” to nazwa programu prospołecznego De Heus, uruchomionego w 2016 r. na 25-lecie De Heus w Polsce. W ramach programu pracownicy De Heus tworzą i realizują projekty, które mają na celu wsparcie dzieci oraz zaangażowanie społeczności lokalnych. W ciągu ośmiu edycji zorganizowano ponad 70 różnorodnych projektów. Eko-klasy, place zabaw, ogrody doświadczeń ze ścieżkami sensorycznymi kuchnia marzeń, turniej piłkarski, remonty wiejskich świetlic, a nawet sal koncertowych – to tylko kilka z nich.

Projekty "Działamy i wspieramy" koncentrują się na wsparciu dzieci i poruszają kwestie bezpieczeństwa i ekologii, troski o środowisko i zrównoważonego rozwoju rolnictwa. Za każdym z nich stoi też całe mnóstwo zaangażowania, pasji, chęci aktywnego działania i dobrej zabawy. Wierzymy, że w ten sposób pozytywnie wpywamy na lokalne społeczności.

Właśnie ruszył nabór do 9. edycji programu. Masz ciekawy pomysł na działanie? Zainspiruj nim naszego doradcę lub dystrybutora!


Działamy i wspieramy

Za kulisami projektów