TRZODA CHLEWNA

Rozwiązania dla prosiąt, loch i tuczników

Zdrowe zwierzęta i świadoma produkcja

Jako hodowca trzody chlewnej koncentrujesz się na osiąganiu najlepszych wyników technicznych i ekonomicznych. Pasza, system utrzymania i dobrostan zwierząt to ważne elementy tego procesu. Dzięki naszym narzędziom, doradztwu i oczywiście dobrze zbilansowanym, dostosowanym do Twoich potrzeb rozwiązaniom żywieniowym wspieramy Cię we wszystkich tych obszarach. Z nami możesz mieć pewność najlepszych wyników.


Rozwiązania biznesowe

Jakość mięsa, mleka i jaj zależy od tego, jak dobrze żywione są zwierzęta i dlatego produkujemy z myślą o ich potrzebach i najlepszych wynikach. Jednocześnie chcemy, żebyś mógł w pełni skupić się na tym, co robisz najlepiej, czyli na hodowli, więc oferujemy Ci wszechstronne wsparcie w rozwoju Twojego biznesu.

Więcej o naszych rozwiązaniach biznesowych

Nasza wiedza wynika z praktyki

Kierujemy się potrzebą ciągłego ulepszenia naszych rozwiązań żywieniowych dla hodowców świń i całego łańcucha. W osiąganiu najlepszych wyników w Twoim gospodarstwie pomaga nam doświadczenie płynące z całego świata, które codziennie rośnie dzięki intensywnym programom badawczym w naszych własnych ośrodkach. Mają one na celu stworzenie najlepszych pod kątem ekonomicznym i technicznym rozwiązań dla loch, prosiąt i tuczników. Podstawowym punktem wyjścia jest dobrostan i zdrowie zwierząt oraz stabilność i jakość produktu końcowego.

Usługi i doradztwo, które rozwijają Twoją fermę

De Heus zapewnia Ci dostęp do najnowszych danych i spostrzeżeń, zdobytych we własnych i partnerskich fermach testowych oraz ośrodkach badawczo-rozwojowych. Dzielimy się wiedzą w praktyczny sposób, za pośrednictwem naszych specjalistów, narzędzi i artykułów oraz oczywiście w postaci naszych rozwiązań żywieniowych. Nasza współpraca w Twoim gospodarstwie to zdrowsze zwierzęta i lepsze wyniki techniczne.


Współpraca zaczyna się na fermie. Na tym polega różnica

Codzienna praca na fermach naszych hodowców i mierzenie się z prawdziwymi wyzwaniami to źródło cennej wiedzy i doświadczenia.

Robimy więcej niż pasze!