Nasz cel

Lepszy dostęp do bezpiecznej i zdrowej żywności

Praca nad bezpieczną i zdrową żywnością na całym świecie

Każdego dnia pracujemy nad zapewnieniem lepszego dostępu do bezpiecznej i zdrowej żywności dla rosnącej liczby ludności na świecie. Robimy to, dostarczając naszym klientom produkty i usługi, których potrzebują do opieki nad swoimi zwierzętami i zarządzania zrównoważonym rozwojem ich firm. To nasza misja i wizja naszej firmy.

Mój tata zmienia świat

Każdy może być bohaterem


Nasza misja

W De Heus robimy więcej niż pasze, dbając o jakość, transparentność i współpracę w zrównoważonej produkcji żywności. Jako firma rodzinna działająca w branży żywienia zwierząt wspieramy produkcję bezpiecznej i zdrowej żywności. Osiągamy to, zachęcając naszych klientów - producentów mięsa, ryb, mleka i jaj - do rozwoju oraz innowacji w całym łańcuchu produkcyjnym żywności.

Nasza wizja

W perspektywie strategicznej chcemy być kluczowym ogniwem procesu zrównoważonej produkcji żywności poprzez dynamiczny i trwały rozwój oraz wykorzystanie potencjału rynku w każdym segmencie gatunkowym. Zależy nam na ciągłym zwiększaniu bezpieczeństwa finansowego firmy w obszarze kapitału obrotowego i poziomu należności oraz na tworzeniu środowiska pracy systematycznie zwiększającego atrakcyjność De Heus jako pracodawcy. Dlatego jesteśmy otwarci na współpracęszanujemy uzgodnione standardy i zasady pracy oraz komunikujemy się otwarcie, odważnie udzielając sobie nawzajem informacji zwrotnej. Wierzymy, że kluczowym elementem skuteczności biznesu jest zapewnienie bezpieczeństwa klientów i pracowników. Chcemy, by wiedza i doświadczenia, jakie stoją za każdym naszym produktem, przyczyniały się do zrównoważonego rozwoju rolnictwa i poprawy dobrostanu zwierząt oraz przekładały się na zyski klientów i naszej firmy.


Nasze pięć filarów

Dzięki naszym produktom, wiedzy i doświadczeniu pomagamy naszym klientom rosnąć. Obietnicę, jaką im składamy opisuje pięć wyjątkowych cech. Są w naszych genach i czynią nas tym, czym jesteśmy: siłą napędową postępu.

Jesteśmy przedsiębiorcami

De Heus jest firmą rodzinną. Od czterech pokoleń pracowaliśmy jako przedsiębiorcy dla przedsiębiorców. Wiemy, że ciężka praca i nieustanna czujność są siłą napędową naszych klientów oraz jak ważne w tym biznesie jest dostrzeganie szans rynkowych i ich wykorzystywanie. Dokładne działanie, aktywność i gotowość do podejmowania decyzji - w ten sposób nieustannie dostarczamy energii naszym klientom, by szli do przodu.

Dostarczamy jakość

Jesteśmy dumni z tego, co robimy najlepiej: dostarczania składników do możliwie najbardziej efektywnej i zrównoważonej produkcji białka. Dbamy o jakość naszych produktów, a nasi pracownicy traktują ją priorytetowo.

Stawiamy na wyniki

Każde gospodarstwo jest inne i dlatego De Heus oferuje pasze szyte na miarę, dopasowane do indywidualnych potrzeb hodowców. W ten sposób zapewniamy optymalną wydajność produkcji przy wykorzystaniu naszych pasz. Pozwala to naszym klientom polepszać ich wyniki hodowlane. Każde nasze działanie przekłada się na wyniki biznesowy całej firmy i klientów – to na nasz wspólny sukces.

Ciągle się doskonalimy

Nie ustajemy w wysiłkach, by wykorzystywać nasz potencjał. Za każdym razem podnosimy sobie poprzeczkę. Staramy się przekraczać własne ograniczenia i dlatego nieustannie doskonalimy nasze działania – ulepszamy metody, kształcimy się, wyszukujemy wyjątkowych rozwiązań, polepszamy naszą pracę i wyniki. Dążymy do doskonałości. To nasza filozofia. I właśnie to wyróżnia naszą firmę i naszych pracowników.

Jesteśmy niezależni

Wyznaczamy własny kurs i jesteśmy niezależnym partnerem. Każdy hodowca jest dla nas równie ważny, dlatego doradzamy naszym klientom, kierując się ich potrzebami i dostarczając to, co dla nich najlepsze: doskonałe produkty, szczerość, dobre doradztwo. Rozwój naszych klientów jest naszym rozwojem.

Współpraca zaczyna się na fermie. Na tym polega różnica

Codzienna praca na fermach naszych hodowców i mierzenie się z prawdziwymi wyzwaniami to źródło cennej wiedzy i doświadczenia.

Robimy więcej niż pasze!