NASZE PRODUKTY

Pełna oferta produktowa, wspierająca potrzeby Twojego stada

Różnica, którą docenisz

Zaspokojenie potrzeb żywieniowych zwierząt w coraz bardziej wymagającym świecie jest poważnym wyzwaniem.

W naszym podejściu nigdy nie chodziło o proste rozwiązania, ponieważ do najwyższej jakości żywienia zwierząt nie prowadzi żadna droga na skróty. Powstawaniu naszych produktów towarzyszą ciągłe analizy - od jakości surowców po korzyści, jakie każdej grupie zwierząt da zastosowania konkretnych składników. Badamy wpływ na status zdrowotny i przyglądamy się zmieniającemu się zapotrzebowaniu na wartości odżywcze w ramach cyklu życia oraz temu, jak poszczególne formuły działają w zmiennym klimacie i warunkach hodowlanych.

Właśnie tak powstają nasze produkty, dzięki którym dostrzeżesz różnicę w swojej hodowli!Z dumą wspieramy polskich hodowców

Z naszej wiedzy żywieniowej korzystają hodowcy na całym świece, ale produkty De Heus są dostępne na wyciągnięcie ręki! Nasi doradcy codziennie odwiedzają gospodarstwa swoich klientów, a sprawna logistyka pozwala szybko realizować zamówienia. Standardowe produkty są dostępne za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej.

Sprawdź, gdzie kupisz nasze produkty

Hodowcy dzielą się swoimi sukcesami

Dowiedz się, jak dzięki naszej wiedzy w zakresie żywienia wspieramy rolników na całym świecie i zainspiruj się historiami ich sukcesu.