Dzięki zdrowym zwierzętom Daniel może spędzać więcej czasu z rodziną

16 wrz 2020

Daniel Kościański jest hodowcą trzody chlewnej z Polski. W 2008 roku przejął gospodarstwo po swoich rodzicach. Specjalizuje się w tuczu świń i utrzymuje 2000 tuczników. „Zawsze lubiłem pracować na wsi. Podoba mi się to, co robię, więc robię to nadal”.

Daniel Kościański
Polska

Stabilność, rentowność i zdrowe zwierzęta

Dzielenie się wiedzą dla lepszych wyników. 

„De Heus dysponuje atrakcyjną ofertą i bardzo dobrymi doradcami. Mój konsultant sprzedażowy odwiedza mnie, gdy zachodzi taka potrzeba. Razem opracowujemy składy pasz, ale także analizujemy problemy i dobre wyniki. Dla mnie, jako hodowcy, najważniejsze są stabilność, rentowność i zdrowe zwierzęta. Bardzo cenię programy szkoleniowe, z których można uzyskać informacje praktyczne. Dzięki zdrowym zwierzętom i stabilnemu gospodarstwu mogę spędzać więcej czasu z rodziną” – mówi Daniel.

Testimonial Polska - Daniel

Kontynuacja rozwoju hodowli

„Moja młodsza córka interesuje się gospodarstwem i opieką nad zwierzętami. Często zabieram ją ze sobą do pracy. Mam nadzieję, że tak jak mój ojciec, ja też będę mieć następcę. Mam nadzieję, że jedna z moich córek przejmie ode mnie gospodarstwo i będzie kontynuować jego rozwój” – kończy Daniel.