HODOWLA W CENTRUM UWAGI

Przyszłość hodowli zaczyna się na Twojej fermie!

Współpraca na Twojej fermie

Każdego dnia odwiedzamy setki gospodarstw w całej Polsce. Doradcy De Heus wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie w praktyce, blisko współpracując ze swoimi hodowcami. Dobierają właściwe produkty dopasowane do warunków na fermie i oczekiwań hodowcy. Doradzają w zakresie strategii żywieniowych, które spełniają fizjologiczne potrzeby zwierząt i wspierają zarządzanie gospodarstwem. Koncentrujemy się na wspólnym celu: wsparciu zdrowia zwierząt i optymalizacji produkcji.

Ciągle pracujemy nad lokalnymi ulepszeniami

Nasi doradcy codziennie wykorzystują swoją wiedzę i doradzają klientom w zakresie żywienia, zarządzania gospodarstwem, zdrowia zwierząt, hodowli zwierząt, a także w zakresie pełnej gamy pasz De Heus i ich zastosowania. Tym, co nas napędza, jest regularny, bliski kontakt z hodowcami. Nasz zespół korzysta z praktycznego doświadczenia, które płynie z całego świata, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych rozwiązań i usług, poszerzanie wiedzy i doskonalenie umiejętności naszych doradców.

Nie ma dwóch takich samych ferm, nie ma też jednego rozwiązania!

Każde gospodarstwo jest inne i aby zapewnić wysokie status zdrowotny i optymalną wydajność zwierząt, wymaga własnej, indywidualnej strategii żywienia. W De Heus dążymy do poprawy wydajności i zapewnienia spokoju, opracowując strategie opłacalnej produkcji, które uwzględniają również wpływ na środowisko i szybko reagują na zmiany rynkowe.

Twój cel

Bierzemy pod uwagę warunki na fermie i Twoje oczekiwania wobec hodowli

Żywienie Twojego stada

Układamy koncepcję żywienia dostosowaną do Twojego gospodarstwa

Twoje wyniki

Pomagamy poprawić wyniki i wydajność Twojego stada

De Heus Animal Nutrition

Razem zmierzamy ku przyszłości


Na naszym doradztwie polega wielu hodowców

Indywidualnie określamy potrzeby żywieniowe każdego stada i definiujemy jego strategię żywienia, co pozwala dokładnie przewidzieć wyniki dotyczące wydajności. Na wybór odpowiednich rozwiązań wpływa wiele różnych czynników, a każdy plan uzględnia wyzwania dzisiejszej hodowli i możliwości rolictwa. Przyglądamy się wielu zmiennym, takim jak zdrowie zwierząt, genetyka, dobrostan zwierząt, lokalne przepisy, żywienie, mikroklimat, dostępność surowców, zarządzanie gospodarstwem i dostępność paszy objętościowej, a także krótko- i długoterminowe cele biznesowe.

W kierunku zrównoważonej przszyłości

Świat w dużej mierze opiera się na rolnictwie i hodowli zwierząt. Aby udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi na szybko rosnący popyt na zdrową i bezpieczną żywność, potrzebujemy zrównoważonego rozwoju.

Poznaj nasze zobowiązanie

Przekonaj się, co możesz zyskać dzięki naszej szerokiej ofercie usług na farmie

Wiedzę o żywieniu czerpiemy z całego świata i dostosowujemy ją do regionalnych warunków.

Stale poszerzamy zakres naszych usług dla hodowców, by zapewnić im wszystko, czego potrzebują, aby odnieść sukces. Z dumą wspieramy polskich hodowców i oferujemy:

  • określenie wymagań żywieniowych i opracowanie strategii żywienia dostosowanej do lokalnej sytuacji
  • dostęp do wiedzy i doświadczenia w zakresie pasz, chowu i hodowli zwierząt 
  • optymalne wykorzystanie surowców dostępnych na terenie gospodarstwa
  • najlepsze doradztwo oparte na analizie danych.

Hodowcy dzielą się swoimi sukcesami

Dowiedz się, jak dzięki naszej wiedzy w zakresie żywienia wspieramy rolników na całym świecie i zainspiruj się historiami ich sukcesu.