Mała hodowla, wielkie wyzwania

Codzienna praca doradców żywieniowych De Heus na fermach sprawia, że wiemy co decyduje o sukcesach hodowli oraz z jakimi wyzwaniami się borykasz. Dlatego naszą wiedzę i doświadczenie przekładamy na ofertę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twojej hodowli.

Punkty sprzedaży
Dystrybutorzy produktów De Heus
Punkty sprzedaży
Dystrybutorzy produktów De Heus

Zdrowie i produkcja

Istotnym elementem żywienia jest dostarczanie krowom odpowiedniej ilości mikro- i makroelementów oraz witamin, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dynamiczny wzrost zwierząt w fazie odchowu oraz wysoka produkcyjność dorosłej krowy zobowiązuje do uzupełniania diety podstawowej w mieszanki mineralno-witaminowe. Pozwala to utrzymać status zdrowotny zwierząt na wysokim poziomie oraz zapobiega wielu schorzeniom występującym na skutek niedoborów minerałów i witamin.

Wynik finansowy

W dzisiejszych czasach liczy się nie tylko wydajność mleczna krów, ale przede wszystkim opłacalność produkcji, na którą składa się wiele istotnych czynników. Rozwiązania jakie oferuje De Heus pomagają zadbać o osiąganie dobrych wyników poprzez podniesienie efektywności produkcji. W ich zakres wchodzi:

  • Produkcja dobrej jakości kiszonek
  • Zapewnienie dawki odpowiedniej do zapotrzebowania zwierząt
  • Zastosowanie produktów najlepiej dopasowanych do danej fazy produkcji