O nas

Eksperci w dziedzinie żywienia zwierząt

Żywienie zwierząt to nasza specjalność

De Heus to międzynarodowy producent pełnej gamy mieszanek paszowych, premiksów, koncentratów i pasz specjalnych. Naszymi klientami są zarówno hodowcy drobiu, trzody i bydła, jak i dystrybutorzy oraz firmy integracyjne. Dostarczamy im rozwiązania żywieniowe, które maksymalnie wspierają zdrowie zwierząt oraz ich optymalną wydajność. Działamy w całym łańcuchu produkcji żywności, aby wspierać rozwój sektora rolnego.

Jak to się wszystko zaczęło?

Historia działalności rodziny De Heus sięga 300 lat wstecz, do wiatraka ze słynnego obrazu Jacoba van Ruisdaela „Młyn w Wijk bij Duurstede”.

Poznaj naszą historię

Zrównoważony rozwój

W De Heus działamy z myślą o trwałym zapewnieniu dostępu do bezpiecznej i zdrowej żywności na całym świecie. Robimy to z najwyższą troską o klimat, środowisko i dobrostan zwierząt.

Przewiduje się, że światowa populacja wzrośnie do około 9,8 miliarda ludzi w 2050 r. Wraz z nią będzie rosnąć zapotrzebowanie na bezpieczną i zdrową żywność. World Resources Institute szacuje, że światowy popyt na żywność wzrośnie o 56%, a na żywność pochodzenia zwierzęcego o prawie 70%. To wyzwanie dla rolników, hodowców i firm odpowiedzialnych za produkcję żywności. Wyzwanie, z którym musimy się zmierzyć w nadchodzących dziesięcioleciach.

„Każdego dnia pracujemy nad zapewnieniem lepszego dostępu do bezpiecznej i zdrowej żywności dla rosnącej liczby ludności na świecie. Robimy to, dostarczając naszym klientom produkty i usługi niezbędne do opieki nad zwierzętami i zarządzania zrównoważonym rozwojem ich firm."

Co i Koen de Heus

CEO

Nasz cel

Każdego dnia pracujemy nad zapewnieniem lepszego dostępu do bezpiecznej i zdrowej żywności dla rosnącej populacji świata, dostarczając naszym klientom rozwiązania żywieniowe dla zwierząt i usługi prowadzące do zrównoważonego rozwoju ich gospodarstw.

Więcej o naszym celu