O nas

Eksperci w dziedzinie żywienia zwierząt

Żywienie zwierząt to nasza specjalność

De Heus to międzynarodowy producent pełnej gamy mieszanek paszowych, premiksów, koncentratów i pasz specjalnych. Naszymi klientami są zarówno hodowcy drobiu, trzody i bydła, jak i dystrybutorzy oraz firmy integracyjne. Dostarczamy im rozwiązania żywieniowe, które maksymalnie wspierają zdrowie zwierząt oraz ich optymalną wydajność. Działamy w całym łańcuchu produkcji żywności, aby wspierać rozwój sektora rolnego.

Więcej o żywieniu zwierząt

Jak to się wszystko zaczęło?

Historia działalności rodziny De Heus sięga 300 lat wstecz, do wiatraka ze słynnego obrazu Jacoba van Ruisdaela „Młyn w Wijk bij Duurstede”.

Poznaj naszą historię

Zrównoważony rozwój

W De Heus działamy z myślą o trwałym zapewnieniu dostępu do bezpiecznej i zdrowej żywności na całym świecie. Robimy to z najwyższą troską o klimat, środowisko i dobrostan zwierząt.

Przewiduje się, że światowa populacja wzrośnie do około 9,8 miliarda ludzi w 2050 r. Wraz z nią będzie rosnąć zapotrzebowanie na bezpieczną i zdrową żywność. World Resources Institute szacuje, że światowy popyt na żywność wzrośnie o 56%, a na żywność pochodzenia zwierzęcego o prawie 70%. To wyzwanie dla rolników, hodowców i firm odpowiedzialnych za produkcję żywności. Wyzwanie, z którym musimy się zmierzyć w nadchodzących dziesięcioleciach.

Sprawdź nasze zobowiązanie

„Każdego dnia pracujemy nad zapewnieniem lepszego dostępu do bezpiecznej i zdrowej żywności dla rosnącej liczby ludności na świecie. Robimy to, dostarczając naszym klientom produkty i usługi niezbędne do opieki nad zwierzętami i zarządzania zrównoważonym rozwojem ich firm."

Co i Koen de Heus

CEO

Nasz cel

Każdego dnia pracujemy nad zapewnieniem lepszego dostępu do bezpiecznej i zdrowej żywności dla rosnącej populacji świata, dostarczając naszym klientom rozwiązania żywieniowe dla zwierząt i usługi prowadzące do zrównoważonego rozwoju ich gospodarstw.

Więcej o naszym celu