Pozostałe gatunki

Żywienie koni, psów, zwierząt futerkowych, ryb i ślimaków

Jakiekolwiek zwierzęta hodujesz, mamy dla Ciebie odpowiednie produkty

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym hodowcą karpi, ślimaków, królików lub koni czy też właścicielem zwierząt domowych, Twoim celem jest osiąganie zadawalających wyników oraz wysokiego poziomu produkcji i zdrowotności stada. To idzie oczywiście w parze z dobrze zbilansowanym żywieniem, więc De Heus ma dla Ciebie idealne rozwiązania żywieniowe. Posiadamy szeroką ofertę pasz „szytych na miarę”, które poprawią wydajność i rentowność hodowli zwierząt. Wszystko po to, aby pomóc Ci rozwinąć Twoje gospodarstwo.

Znajdź najbliższego dystrybutora produktów De HeusZwierzęta, które żywimy

Rozwiązania biznesowe

Jakość mięsa, mleka i jaj zależy od tego, jak dobrze żywione są zwierzęta i dlatego produkujemy z myślą o ich potrzebach i najlepszych wynikach. Jednocześnie chcemy, żebyś mógł w pełni skupić się na tym, co robisz najlepiej, czyli na hodowli, więc oferujemy Ci wszechstronne wsparcie w rozwoju Twojego biznesu.

Więcej o naszych rozwiązaniach biznesowych


Zapewnij sobie spokój dzięki serwisowi środowiskowemu!

Chcesz mieć pewność, że Twoja ferma spełnia wszystkie normy środowiskowe i nie grożą Ci żadne kary finansowe? Tak jak setki innych hodowców zaufaj specjalistom z Agra-Matic!

O serwisie Masz pytania? Napisz do nas!