Premiksy

Nasze receptury dopasowane o Twoich indywidualnych potrzeb

Dlaczego hodowcy na całym świecie polegają na naszych premiksach?

Premiks, czyli bogata mieszanka mineralno-witaminowa to jeden z najważniejszych składników dobrze zbilansowanej mieszanki paszowej – zarówno tej gotowej, jak i produkowanej samodzielnie w gospodarstwie. By zapewnić bezpieczeństwo stosowania i mierzalne efekty, wymaga odpowiedniej technologii produkcji, gwarantującej jego najwyższą jakość. Doskonale zbilansowane premiksy paszowe De Heus wspierają utrzymanie zdrowia i dobrostanu zwierząt oraz osiąganie ponadprzeciętnych wyników produkcyjnych. 

Premiksy stanowią specjalnie wyselekcjonowany zestaw minerałów i witamin, których uzupełnianie w dawce jest konieczne, gdyż surowce używane w procesie żywienia zwierząt nie zapewniają pełnego pokrycia całkowitego zapotrzebowania. Mieszanki te zawierają także m.in. niezbędne aminokwasy, enzymy i probiotyki, pomagające w utrzymaniu dobrostanu i wysokiego statusu zdrowotnego zwierząt. Hodowcy na całym świecie polegają na stałej jakości naszych premiksów, ponieważ w tej kwestii nigdy nie idziemy na kompromis. 

Elastyczne receptury

Możemy dozować i mieszać wybrane mikroskładniki w wymaganych objętościach i partiach. Opracowując nasze rozwiązania, zawsze skupiamy się na optymalnym wykorzystaniu surowców dostępnych lokalnie w gospodarstwie i dzięki temu oferować elastyczne receptury premiksów.

Więcej rodzajów produktów

Nowoczesna wytwórnia, doskonała jakość

Nasze premiksy produkujemy w dedykowanej wytwórni w Łęczycy - najnowocześniejszej i najbezpieczniejszej w Europie fabryce tego typu. Dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom, zapewniamy najwyższą jakość mieszanek i ich zgodność z recepturami i normami unijnymi.

Jedyna taka fabryka

Nasza wytwórnia premiksów składa się z setek silosów dozujących, podłączonych pod wagi dwuzakresowe, a dokładność dozowania jest wielokrotnie sprawdzana, by całkowicie wyeliminować potencjalne błędy.

Precyzyjność mieszania zapewniają wysokiej jakości japońskie mieszalniki o farmaceutycznej dokładności, dzięki którym gwarantujemy wyjątkową homogenność naszego produktu. Dwie niezależne linie produkcyjne pozwalają na tworzenie rozwiązań dopasowanych do odmiennych potrzeb hodowców i zapewniających maksymalne bezpieczeństwo produktów. Nad prawidłowym przebiegiem wszystkich procesów czuwa profesjonalna kadra. Właśnie tak powstają premiksy na miarę potrzeb Twojego gospodarstwa!


Co wyróżnia premiksy De Heus?

Do najważniejszych cech premiksów i mieszanek mineralno-witaminowych De Heus należą bezpieczeństwo, powtarzalność i homogenność. Dlaczego to takie ważne?

Homogenność premiksu oznacza nierozwarstwianie się przygotowanej mieszanki i równomierne pobranie dawki, co wpływa na tempo wzrostu i wyrównanie wyniki zwierząt. Powtarzalność produktu pomaga właściwie bilansować sporządzaną w gospodarstwie mieszankę, a bezpieczeństwo produkcji gwarantuje niezmienny skład, proporcje i brak jakichkolwiek zanieczyszczeń.     

Aby sprostać wymaganiom hodowców, oferujemy rozwiązania „szyte na miarę” ich potrzeb – niezależnie od rodzaju hodowli. Już dziś wybierz premiksy De Heus odpowiednie dla Twojego stada!


Premiksy, które spełnią Twoje oczekiwania

Koncentrujemy się na tworzeniu optymalnych koncepcji żywienia i dostarczaniu rozwiązań dla indywidualnych potrzeb hodowców bydła, drobiu i trzody chlewnej. Nasi doradcy codziennie wspierają swoich klientów w odpowiednim bilansowaniu pasz przy użyciu premiksów, pomagając w uzyskaniu najlepszych efektów żywienia.


Hodowcy dzielą się swoimi sukcesami

Dowiedz się, jak dzięki naszej wiedzy w zakresie żywienia wspieramy rolników na całym świecie i zainspiruj się historiami ich sukcesu.