Koncentraty

Wsparcie wyników produkcyjnych i statusu zdrowotnego zwierząt

Skoncentrowani na indywidualnych potrzebach

De Heus od ponad wieku jest producentem najwyższej jakości pasz i komponentów paszowych. Każdy preparat jaki tworzymy, powstaje w naszych własnych fabrykach i zgodnie z najwyższymi standardami. Hodowcy na całym świecie korzystają z naszego rozbudowanego doradztwa, dzięki czemu znacząco wpływamy na rozwój ich gospodarstw i wyniki ich zwierząt.

Nasz zespół tworzą specjaliści w zakresie technologii pasz, kontroli jakości i mikroklimatu, żywienia, hodowli i zarządzania stadem. Koncentraty, jakie proponujemy można dozować i mieszać z własnymi makroskładnikami zgodnie z indywidualnymi recepturami.

Z naszymi koncentratami poczujesz różnicę

Przed rozważeniem zewnętrznych źródeł dostaw, optymalnie wykorzystujemy surowce już dostępne w gospodarstwie. Ta metoda pozwala nam oferować elastyczne receptury pasz, a nasz zespół może także szybko i skutecznie doradzić w zakresie samodzielnej produkcji pasz na potrzeby Twoich własnych zwierząt.

Więcej rodzajów produktów

Stabilne żywienie przez cały rok

Nasze koncentraty zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, takie jak witaminy, mikro- i makroelementy, aminokwasy, dodatki i źródła białka, które można łatwo mieszać z własnymi surowcami. Dzięki temu możliwe jest wytwarzanie wysokiej jakości i stabilnej paszy przez cały rok.

Hodowcy dzielą się swoimi sukcesami

Dowiedz się, jak dzięki naszej wiedzy w zakresie żywienia wspieramy rolników na całym świecie i zainspiruj się historiami ich sukcesu.