Jakość i badania

Najlepsze produkty powstają z pasji do jakości

Jakość to podstawa. Codziennie podnosimy poprzeczkę

Ta zasada towarzyszy nam od ponad stu lat i obowiązuje w każdym z naszych zakładów produkcyjnych, które spełniają najnowsze standardy. Jakość to jeden z filarów De Heus i kierujemy się nią w każdym obszarze naszej działalności. Postrzegamy ją jako ciągły proces, więc stale dążymy do osiągania jak najlepszych wyników i ciągłego doskonalenia. Potwierdzeniem tych działań są rezultaty, jakie przy udziale naszych produktów osiągają hodowcy.

Powtarzalność i niezawodność mają kluczowe znaczenie w żywieniu zwierząt, zapewniając sprawdzone wyniki za każdym razem. To bezkompromisowe podejście jest źródłem korzyści dla naszych klientów. Codziennie możesz polegać na jakości naszych produktów i mieć pewność, że potrzeby żywieniowe Twoich zwierząt są w pełni zaspokojone, a wyniki produkcyjne zgodne z założeniami.

Każdego dnia staramy się iść o krok dalej, ulepszając nasze procesy. Pomaga nam w tym pasja do jakości i zaangażowanie naszych pracowników.

Ciągłe doskonalenie żywienia zwierząt

Proces tworzenia produktów to stałe badanie, analizowanie i udoskonalanie. Jednym z narzędzi zarządzania jakością w De Heus są fermy testowe i referencyjne.

Dowiedz się więcej o fermach testowych

Inwestycje w technologię żywieniową

Nieustannie inwestujemy w badania i technologię produkcji. Stale budujemy lub modernizujemy laboratoria, obiekty badawcze i wytwórnie. Nasze zakłady produkcyjne produkują zgonie z najbardziej innowacyjnymi technologiami i należą do najbardziej nowoczesnych i najbezpieczniejszych obiektów tego typu w Europie. 


Jakość certyfikowana

Gwarancją wypracowanych standardów produkcji są uzyskane przez De Heus certyfikaty krajowych i międzynarodowych systemów jakości.

Sprawdź nasze certyfikaty

Chcesz dowiedzieć się, jak dbamy o jakość i bezpieczeństwo pasz i premiksów? Poznaj naszą politykę!

Pobierz dokument

Hodowcy dzielą się swoimi sukcesami

Dowiedz się, jak dzięki naszej wiedzy w zakresie żywienia wspieramy rolników na całym świecie i zainspiruj się historiami ich sukcesu.