Prasa & Media

Mamy Ci wiele do opowiedzenia!

Karolina Pietrzko

PR i komunikacja

Informacje prasowe

Zapraszam do kontaktu

Prasa & Media

Firmę De Heus wyróżnia profesjonalne doradztwo żywieniowo-techniczne, oparte na wiedzy i doświadczeniu naszych doradców oraz najwyższej jakości produkowanych przez nas pasz. Unikalnym wyróżnikiem De Heus jest także wsparcie w zakresie budownictwa inwentarskiego, jakie zapewniają profesjonaliści z działu rozwoju agrobiznesu Agra-Matic.

W De Heus robimy więcej niż pasze. Co to oznacza? Nie ograniczamy się wyłącznie do działań w obrębie produkcji i sprzedaży pasz, ale bierzemy na siebie większą odpowiedzialność, związaną z dbałością o przyszłość biznesową klientów. W bliskiej współpracy z hodowcami szukamy nowych możliwości rozwoju ferm. Łamiemy stereotypy i pokonujemy bariery, aby jak najlepiej wspomagać hodowców. Specjaliści De Heus wspierają swoich klientów wiedzą i doświadczeniem nie tylko podczas codziennych wizyt na fermach, ale także w trakcie szkoleń, warsztatów i akademii oraz za pośrednictwem kanałów na portalu Facebook, LinkedIn i YouTube

De Heus to firma społecznie odpowiedzialna. Ze szczególną troską wspieramy działania na rzecz bezpieczeństwa i edukacji dzieci w ramach programu "Działamy i wspieramy". Dbamy również o środowisko i zrównoważony rozwój.

Przejdź do informacji prasowych


De Heus Animal Nutrition

Razem zmierzamy ku przyszłości

PR i komunikacja

Jesteś przedstawicielem prasy i chcesz uzyskać więcej informacji o De Heus lub chcesz otrzymywać nasze komunikaty prasowe? Zapraszamy do kontaktu!

Karolina Pietrzko

tel. +48 880 343 882