Wyniki na miarę potrzeb gospodarstwa

Chów i hodowla zdrowych zwierząt, przy jednoczesnej optymalizacji ich wydajności to obszar, który znajduje się w centrum naszych wspólnych zainteresowań. Znamy się na tym, a jednocześnie nadal się w tym doskonalimy, wyznaczając nowe trendy. W De Heus oferujemy rozwiązania żywieniowe, których celem jest podniesienie efektywności produkcji i osiąganie dobrych wyników. Rozwiązania, umożliwiające uzyskiwanie wysokich wyników tuczu i niskiego zużycia paszy.

Punkty sprzedaży
Dystrybutorzy produktów De Heus
Punkty sprzedaży
Dystrybutorzy produktów De Heus

Podnoś wyniki, obniżaj koszty

Aby hodowla świń osiągnęła sukces należy nieustannie koncentrować się na jak najlepszych rezultatach przy ciągłym minimalizowaniu kosztów. Do stworzenia wysokiej jakości żywca potrzebna jest odpowiednia pasza dla świń, którą cechuje właściwy skład oraz przystępna cena, pozwalająca podtrzymać dochodowość hodowli.

Odpowiednia cena i skład paszy dla świń zapewnia żywienie na wysokim poziomie. Jest to jeden z głównych aspektów wpływających na rozwój hodowli. Pełna świadomość potrzeb żywieniowych zwierząt, wiedza na temat właściwego i wymaganego składu dawki, ale i przede wszystkim dobrostanu zwierząt powoduje, że nasi doradcy są najlepszymi specjalistami na rynku. 

Wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie w żywieniu trzody chlewnej oraz profesjonalne podejście sprawia, że w De Heus znamy potrzeby żywieniowe zwierząt i umiemy proponować rozwiązania, spełniające wymagania zróżnicowanych hodowli.

Małe, wielkie potrzeby

Dobór odpowiedniej paszy dla hodowli przydomowej zależny jest m.in. od wieku i statusu zdrowotnego zwierząt. Firma De Heus jako wiodący producent produktów żywieniowych takich jak pasza dla trzody chlewnej od wielu lat wyznacza trendy rynkowe, budując dopasowaną do potrzeb klientów ofertę.

  • Pig enzym: unikalna mieszanina enzymów, poprawiających strawność w przewodzie pokarmowym. Umożliwia prawidłowe trawienie zbóż oraz zwiększa dzienne przyrosty
  • Nutricel: nowoczesne włókno pokarmowe, wpływające pozytywnie na pobranie paszy, dzięki czemu maksymalizuje dzienne przyrosty
  • Nutribiotic: koncepcja polegająca na regulacji i stabilizacji zdrowotności układu pokarmowego poprzez zachowanie właściwych proporcji surowców, odpowiedniej struktury paszy oraz właściwego poziomu składników pokarmowych