Poznaj nasz zespół

Ludzie pełni pasji, którzy zawsze chcą iść do przodu

Co wyróżnia naszych pracowników?

To połączenie kompetencji i wartości, które sprawiają, że praca w De Heus jest źródłem codziennej satysfakcji! Nasi pracownicy mogą liczyć na wszechstronne wsparcie dla swoich pomysłów, a ich zaangażowanie i przedsiębiorczość to siła napędowa naszej firmy. Razem udowadniamy, że w De Heus robimy więcej niż pasze! Szkolenia i rozwój

Przedsiębiorczość naszych pracowników to nasza siła napędowa w dążeniach do celów i realizacji firmowej strategii. Inwestujemy w rozwój talentów oraz wspieramy kulturę ciągłego uczenia się i rozwoju.

Zapewniamy programy szkoleniowe dostosowane do różnorodnych  potrzeb oraz globalne programy rozwojowe, jak Feed Academy i Akademia Young De Heus. Tworzymy niemal neograniczone możliwości współpracy z zespołami na całym świecie. Tworzymy inspirujące środowisko pracy, w którym śmiało można rozwijać swoje talenty i realizować swój potencjał.

Wyróżnia nas wyjątkowa kultura organizacyjna

Entuzjastyczni i aktywni pracownicy to klucz do osiągnięcia naszych ambicji. Wierzymy, że duch przedsiębiorczości, zaangażowanie i przywództwo mogą przyczynić się do rozwoju i sukcesu naszej firmy - teraz i w przyszłości!

Poznaj kulturę organizacyjną De Heus