Portret - Wioletta Winkler

Wioletta Winkler jest kierownikiem sekcji administracji płac, a w przeszłości zajmowała się między innymi rekrutacją nowych pracowników. Zapytaliśmy Wiolę, co sądzi i pracy w De Heus!

Jak zaczęła się Twoja historia z De Heus?

W De Heus pracuję od 2011 roku, choć pierwszego dnia pracy nie sądziłam, że przyszłości będę rozwijać swoje umiejętności w obszarze HR i płac. Swoją przygodę z De Heus rozpoczęłam od stanowiska w dziale finansowym, co było związane z moim wykształceniem informatycznym i ekonomicznym. Później okazało się, że specjalizacja zarządzanie zasobami ludzkimi i moje kompetencje interpersonalne poprowadziły moją ścieżkę kariery w kierunku działu HR, w którym pracuję od 4 lat. Dziś wydaje mi się to oczywiste, bo praca z ludźmi i realizacja projektów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi sprawiają, że czuję się jak w ryba w wodzie.

Jak wygląda Twój dzień w pracy?

Praca specjalisty ds. HR wiąże się z licznymi spotkaniami. Owszem, uczestniczę w wielu spotkaniach, ale każde z nich ma inny charakter. Spotkania rekrutacyjne to sposób na poszukiwanie nowych talentów, spotkania rozwojowe to okazja do dzielenia się wiedzą, a spotkania biznesowe to inspiracja i wyzwanie motywujące do dalszych działań.

Począwszy od procesu rekrutacji, poprzez proces wdrażania i codzienną współpracę, jestem blisko pracowników. Moja praca opiera się również na współpracy z menedżerami. Wspieram ich szczególnie w realizacji zadań związanych z rozwojem pracowników. Obecnie pracuję nad projektem wdrożenia systemu MyFeed w Polsce. Współpraca w środowisku międzynarodowym to nowe doświadczenie i możliwość rozwoju.

Moi znajomi mówią, że zawsze mogą na mnie liczyć - to prawda. Lubię pomagać i rozmawiać z ludźmi, być blisko nich. Wiem, że wielu z nich docenia moje wsparcie. Uśmiech kolegów oraz podziękowania za pomoc i wsparcie w trudnych sytuacjach motywują mnie do pracy i dają satysfakcję.

Co daje praca w De Heus?

Firma stwarza możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Uczestniczę w szkoleniach i realizacji ambitnych projektów, dzięki czemu zdobywam nowe umiejętności i rozwijam swoje kompetencje. Jestem jednym z liderów Akademii Young De Heus – to dla mnie wielki zaszczyt. Jestem dumna, że mogę reprezentować swoją firmę i rozwijać się w strukturach De Heus. Naprawdę czuje, że De Heus dba o ludzi.

Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju na różnych stanowiskach. Znajdź odpowiednie dla siebie i dołącz do nas!

Aleksandra Frankiewicz

Dyrektor HR