Dołącz do zwycięskiej drużyny

Orientacja na wyniki, duch zespołowy, nauka i komunikacja

Witaj w De Heus

Liczba ludności na świecie szybko rośnie, więc sektor rolnictwa musi zintensyfikować swoje działania, zwiększając zrównoważoną produkcję bezpiecznej i zdrowej żywności, a jednocześnie zmniejszając jej wpływ na klimat i środowisko. Szukamy osób, które dołączając do De Heus, pomogą nam sprostać tym wyzwaniom. Nasi klienci - producenci mięsa, ryb, mleka i jaj, opuerają się na naszych rozwiązaniach żywieniowych i doradztwie, które zapewniają maksymalne zdrowie zwierząt i optymalną wydajność.

Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą i chcesz się rozwijać pod skrzydłami pracodawcy, dla którego ważni są ludzie, sprawdź nasze oferty pracy!


Znajdź pracę marzeń

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju na różnych stanowiskach, od żywienia i doradztwa, przez rozwój biznesu, zakupy i finanse, aż po HR, IT i marketing
Doradcy żywieniowi

Specjaliści ds. żywienia

Wsparcie sprzedaży

PM, marketing i ochrona środowiska

IT

Utrzymanie systemów i rozwój aplikacji

Produkcja

Pracownicy produkcyjni i magazynowi

Logistyka

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Administracja

Księgowość i obsługa klienta

Jakość

Kontrola jakości i rozwój produktów

Zakupy

Zapewnienie surowców


Poznaj nasz zespół

De Heus to rodzinna firma, której zakłady produkcyjne znajdują się w ponad 20 krajach. Nasze produkty są dostępne na 75 światowych rynkach. Każdego dnia ponad 8000 profesjonalistów ambitnie realizuje nasze cele.

Sprawdź, czym zajmujemy się na co dzień!

Szkolenia i rozwój

Przedsiębiorczość naszych pracowników to nasza siła napędowa w dążeniach do celów i realizacji firmowej strategii. Inwestujemy w rozwój talentów oraz wspieramy kulturę ciągłego uczenia się i rozwoju.

Zapewniamy programy szkoleniowe dostosowane do różnorodnych potrzeb oraz globalne programy rozwojowe, jak Feed Academy i Akademia Young De Heus. Tworzymy niemal nieograniczone możliwości współpracy z zespołami na całym świecie oraz inspirujące środowisko pracy, w którym śmiało można rozwijać swoje talenty i realizować własny potencjał.

Wyróżnia nas wyjątkowa kultura organizacyjna

Entuzjastyczni i aktywni pracownicy to klucz do osiągnięcia naszych ambicji. Wierzymy, że duch przedsiębiorczości, zaangażowanie i przywództwo mogą przyczynić się do rozwoju i sukcesu naszej firmy - teraz i w przyszłości!

Poznaj kulturę organizacyjną De Heus