Dołącz do zwycięskiej drużyny

Orientacja na wyniki, duch zespołowy, nauka i komunikacja

Witaj w De Heus

Liczba ludności na świecie szybko rośnie, więc sektor rolnictwa musi zintensyfikować swoje działania, zwiększając zrównoważoną produkcję bezpiecznej i zdrowej żywności, a jednocześnie zmniejszając jej wpływ na klimat i środowisko. Szukamy osób, które dołączając do De Heus, pomogą nam sprostać tym wyzwaniom. Nasi klienci - producenci mięsa, ryb, mleka i jaj, opuerają się na naszych rozwiązaniach żywieniowych i doradztwie, które zapewniają maksymalne zdrowie zwierząt i optymalną wydajność.

Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą i chcesz się rozwijać pod skrzydłami pracodawcy, dla którego ważni są ludzie, sprawdź nasze oferty pracy!

Przegląd aktualnych ofert pracyZnajdź pracę marzeń

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju na różnych stanowiskach, od żywienia i doradztwa, przez rozwój biznesu, zakupy i finanse, aż po HR, IT i marketing


Doradcy żywieniowi
Specjaliści ds. żywienia
Wsparcie sprzedaży
PM, marketing i Agra-Matic
IT
Utrzymanie systemów i rozwój aplikacji
Produkcja
Pracownicy produkcyjni i magazynowi
Logistyka
Zarządzanie łańcuchem dostaw
Administracja
Księgowość i obsługa klienta
Jakość
Kontrola jakości i rozwój produktów
Zakupy
Zapewnienie surowców
Przegląd aktualnych ofert pracy

Poznaj nasz zespół

De Heus to rodzinna firma, której zakłady produkcyjne znajdują się w ponad 20 krajach. Nasze produkty są dostępne na 75 światowych rynkach. Każdego dnia ponad 8000 profesjonalistów ambitnie realizuje nasze cele.

Sprawdź, czym zajmujemy się na co dzień!

Szkolenia i rozwój

Przedsiębiorczość naszych pracowników to nasza siła napędowa w dążeniach do celów i realizacji firmowej strategii. Inwestujemy w rozwój talentów oraz wspieramy kulturę ciągłego uczenia się i rozwoju.

Zapewniamy programy szkoleniowe dostosowane do różnorodnych  potrzeb oraz globalne programy rozwojowe, jak Feed Academy i Akademia Young De Heus. Tworzymy niemal neograniczone możliwości współpracy z zespołami na całym świecie. Tworzymy inspirujące środowisko pracy, w którym śmiało można rozwijać swoje talenty i realizować swój potencjał.

Wyróżnia nas wyjątkowa kultura organizacyjna

Entuzjastyczni i aktywni pracownicy to klucz do osiągnięcia naszych ambicji. Wierzymy, że duch przedsiębiorczości, zaangażowanie i przywództwo mogą przyczynić się do rozwoju i sukcesu naszej firmy - teraz i w przyszłości!

Poznaj kulturę organizacyjną De Heus