Nasza klutura

Kultura naszej firmy jest wyjątkowa

Nasza kultura

De Heus to firma rodzinna, która rośnie od czterech pokoleń, a każdy z jej pracowników ma w sobie ducha przedsiębiorczości. To klucz do sukcesu!

Certyfikowana jakość pracy!

Już drugi rok z rzędu firma De Heus w Polsce dołączyła do elitarnego grona pracodawców odznaczonych certyfikatem Top Employer.

Dowiedz się więcej!

Wartości, jakich szukamy

Nasze zespoły łączą pracowników pełnych pomysłów i własnych doświadczeń. Wszyscy w De Heus mają tę samą motywację, czyli poprawę wydajności i zdrowia zwierząt. Wspieranie naszych hodowców - producentów mięsa, ryb, mleka i jaj w codziennych wyzwaniach, wymaga pozytywnego nastawienia, ducha przedsiębiorczości i pewności, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Cenimy otwartą komunikację i przejrzystość w zakresie decyzji i działań. Cenimy sobie możliwość integracji i różnorodność oraz podzielamy te same wartości:

  • orientacja na wyniki, czyli chęć wygrywania i doskonalenia się każdego dnia
  • duch zespołowy, czyli wzajemnego wspierania się i wspólnej pracy
  • uczenie się, chęć zdobywania wiedzy i dzielenia się nią oraz uczenia się od siebie nawzajem
  • komunikacja, przejrzystość i otwartość

Pasujemy do siebie?

Wyróżnia nas zaangażowanie oraz pasja, z jaką realizujemy nasze codzienne zadania. Naszym znakiem rozpoznawczym są doświadczenie, wiedza i kompetencje.

Dobieramy naszych pracowników zgodnie z kulturą naszej firmy, być może nawet bardziej niż pod kątem umiejętności i doświadczenia. Wierzymy, że w odpowiednim środowisku organizacyjnym rozkwitnie każdy talent. Dlatego skupiamy się na dopasowaniu ambicji i osobowości naszych potencjalnych pracowników do strategii, celów i kultury firmy De Heus.

Wiedza o tym, kim jesteś, co chcesz osiągnąć i czego możesz się nauczyć, stanowi doskonałą podstawę do osobistego planu rozwoju.

Szkolenia i rozwój

Przedsiębiorczość naszych pracowników to nasza siła napędowa w dążeniach do celów i realizacji firmowej strategii. Inwestujemy w rozwój talentów oraz wspieramy kulturę ciągłego uczenia się i rozwoju.

Zapewniamy programy szkoleniowe dostosowane do różnorodnych  potrzeb oraz globalne programy rozwojowe, jak Feed Academy i Akademia Young De Heus. Tworzymy niemal neograniczone możliwości współpracy z zespołami na całym świecie. Tworzymy inspirujące środowisko pracy, w którym śmiało można rozwijać swoje talenty i realizować swój potencjał.

World-class workplace!

W 2021 roku w 17 krajach przeprowadziliśmy ankietę pracowniczą. Łącznie wzięło w niej udział 6 368 pracowników, więc wskaźnik odpowiedzi to 82,9%! W wyniku badania otrzymaliśmy certyfikat World-class Workplace - wyróżnienie przyznawane firmom, które osiągają wyniki powyżej średniej referencyjnej dla przedsiębiorstw. Nasze firmowe relacje wyróżniają orientacja organizacyjna, wzajemne uznanie oraz duma z firmy i pracy.

Ciekawią Cię możliwości w grupie De Heus? 


Poznaj nasz zespół

De Heus to rodzinna firma, której zakłady produkcyjne znajdują się w ponad 20 krajach. Nasze produkty są dostępne na 75 światowych rynkach. Każdego dnia ponad 8000 profesjonalistów ambitnie realizuje nasze cele.

Sprawdź, czym zajmujemy się na co dzień!