Nasza klutura

Kultura naszej firmy jest wyjątkowa

Nasza kultura

De Heus to firma rodzinna, która rośnie od czterech pokoleń, a każdy z jej pracowników ma w sobie ducha przedsiębiorczości. To klucz do sukcesu!

World-class workplace!

W 2021 roku w 17 krajach przeprowadziliśmy ankietę pracowniczą. Łącznie wzięło w niej udział 6 368 pracowników, więc wskaźnik odpowiedzi to 82,9%! W wyniku badania otrzymaliśmy certyfikat World-class Workplace - wyróżnienie przyznawane firmom, które osiągają wyniki powyżej średniej referencyjnej dla przedsiębiorstw. Nasze firmowe relacje wyróżniają orientacja organizacyjna, wzajemne uznanie oraz duma z firmy i pracy. Ciekawią Cię możliwości w De Heus? Zobacz nasze oferty pracy!

Przegląd aktualnych ofert pracy

Wartości, jakich szukamy

Nasze zespoły łączą pracowników pełnych pomysłów i własnych doświadczeń. Wszyscy w De Heus mają tę samą motywację, czyli poprawę wydajności i zdrowia zwierząt. Wspieranie naszych hodowców - producentów mięsa, ryb, mleka i jaj w codziennych wyzwaniach, wymaga pozytywnego nastawienia, ducha przedsiębiorczości i pewności, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Cenimy otwartą komunikację i przejrzystość w zakresie decyzji i działań. Cenimy sobie możliwość integracji i różnorodność oraz podzielamy te same wartości:

  • orientacja na wyniki, czyli chęć wygrywania i doskonalenia się każdego dnia
  • duch zespołowy, czyli wzajemnego wspierania się i wspólnej pracy
  • uczenie się, chęć zdobywania wiedzy i dzielenia się nią oraz uczenia się od siebie nawzajem
  • komunikacja, przejrzystość i otwartość

Pasujemy do siebie?

Wyróżnia nas zaangażowanie oraz pasja, z jaką realizujemy nasze codzienne zadania. Naszym znakiem rozpoznawczym są doświadczenie, wiedza i kompetencje.

Dobieramy naszych pracowników zgodnie z kulturą naszej firmy, być może nawet bardziej niż pod kątem umiejętności i doświadczenia. Wierzymy, że w odpowiednim środowisku organizacyjnym rozkwitnie każdy talent. Dlatego skupiamy się na dopasowaniu ambicji i osobowości naszych potencjalnych pracowników do strategii, celów i kultury firmy De Heus.

Wiedza o tym, kim jesteś, co chcesz osiągnąć i czego możesz się nauczyć, stanowi doskonałą podstawę do osobistego planu rozwoju.

Sprawdź aktualne oferty pracy

Szkolenia i rozwój

Przedsiębiorczość naszych pracowników to nasza siła napędowa w dążeniach do celów i realizacji firmowej strategii. Inwestujemy w rozwój talentów oraz wspieramy kulturę ciągłego uczenia się i rozwoju.

Zapewniamy programy szkoleniowe dostosowane do różnorodnych  potrzeb oraz globalne programy rozwojowe, jak Feed Academy i Akademia Young De Heus. Tworzymy niemal neograniczone możliwości współpracy z zespołami na całym świecie. Tworzymy inspirujące środowisko pracy, w którym śmiało można rozwijać swoje talenty i realizować swój potencjał.


Poznaj nasz zespół

De Heus to rodzinna firma, której zakłady produkcyjne znajdują się w ponad 20 krajach. Nasze produkty są dostępne na 75 światowych rynkach. Każdego dnia ponad 8000 profesjonalistów ambitnie realizuje nasze cele.

Sprawdź, czym zajmujemy się na co dzień!

Nasza droga do zrównoważonego rozwoju

Środowisko, społeczeństwo i ład korporacyjny to trzy filary, na których opiera się nasz zrównoważony rozwój. Poznaj je dzięki raportowi ESG za 2022 rok!

Raport Wizja, za którą podążamy