Drugi rok z rzędu z certyfikatem Top Employer dla De Heus!

17 stycznia 2024
-
2 minuty

W De Heus Polska tworzymy światowe standardy w zakresie zarządzania i praktyk HR, kładąc nacisk na transparentne zasady, możliwości rozwoju, przywództwo i standardy pracy, dbając jednoczenie o fundament, jakim są nasze firmowe wartości, środowisko i kultura pracy.

Droga do certyfikacji Top Employer

Uzyskanie certyfikacji to złożony proces. Oznacza kilkumiesięczny, międzynarodowy audyt Programu Top Employers Institute, który certyfikuje organizacje na podstawie oceny kwestionariusza. Zakres audytu składa się z sześciu bloków tematycznych, a każdy z nich posiada 20 tematów, takich jak: strategia biznesowa i personalna, przywództwo, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, wellbeing, różnorodność i integracja (D&I). Podczas tego etapu weryfikowane są i poddawane ocenie rzeczywiste praktyki, procesy, narzędzia i zachowania, czyli żyjąca na co dzień kultura organizacyjna.

Dziękuję wszystkim 747 pracownikom De Heus Polska. To dzięki Waszemu codziennemu zaangażowaniu i postawie, nasza firma po raz drugi z rzędu znalazła się w gronie najlepszych, atrakcyjnych pracodawców!

Aleksandra Frankiewicz

Dyrektor HR, Polska

Dlaczego o tym mówimy?

Jako firma chcemy rosnąć w duchu zrównoważonego rozwoju. Troska o naszych pracowników jest jednym z jego filarów!