Home / De Heus / Żywienie zwierząt / Jakość

Jakość

Wierzymy w zasadę, że jakość zawsze zwycięża. To jest podstawą naszej pracy od przeszło 100 lat. Z tego powodu w produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby osiągać najwyższe standardy jakości. Zawsze  jesteśmy skupieni na ochronie i nieustannym podwyższaniu jakościowych kryteriów. To samo odnosi się do naszych procesów biznesowych i doradztwa oferowanego naszym klientom. Wszystko w jednym celu: produkcji artykułów najwyższej jakości i oferowania najwyższej jakości serwisu naszym klientom, by pomóc im w ich rozwoju.

Podwyższanie jakościowych standardów na co dzień

Działalność w ramach międzynarodowej Grupy De Heus pozwala na stałe poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych doświadczeń. Czerpiemy korzyści ze współpracy z najlepszymi instytucjami naukowymi na świecie. Nie można także zapomnieć o naszych własnych badaniach, których wyniki przekładamy na praktyczne doradztwo, udzielane hodowcom każdego dnia. Istotne znaczenie w utrzymywaniu wysokich standardów jakości ma także podejście samych pracowników do swojej pracy.

Certyfikaty międzynarodowych systemów jakości

Dla zapewnienia wysokiej jakości naszych produktów, a także jakości samych składników produkujemy zgodnie z wymogami międzynarodowych certyfikatów:

  • ISO 22000
  • QS

Inwestycja w technologię żywienia

Nieustannie inwestujemy w badania i technologię produkcji. Tworzymy i optymalizujemy pracę laboratoriów i fabryk. To samo odnosi się do naszych celów biznesowych. Dlatego nasze fabryki produkują zgodnie z najnowocześniejszymi procesami technologicznymi. Skupiamy się na utrzymaniu jakości i ciągłym poszerzaniu standardów jakościowych.