Home / Pasze - linie produktowe / Pasza dla trzody chlewnej / Pasza dla świń

Pasza dla świń

Aby hodowla świń osiągnęła sukces należy nieustannie koncentrować się na jak najlepszych rezultatach przy ciągłym minimalizowaniu kosztów. Do stworzenia wysokiej jakości żywca potrzebna jest odpowiednia pasza dla świń, którą cechuje właściwy skład oraz przystępna cena, pozwalająca podtrzymać dochodowość hodowli

Aby skład paszy dla świń utrzymywany był na najwyższym poziomie  dbamy m.in. o jakość surowców, z których produkujemy pasze. Podczas przyjęcia surowca sprawdzane są między innymi takie parametry jak zapach, poziom fosforowodoru (PH3), zawartość zanieczyszczeń użytecznych i nieużytecznych, wilgotność. Tylko surowce spełniające określone normy zostaną użyte do produkcji.

maxresdefault.jpg

Odpowiednia cena i skład paszy dla świń zapewnia żywienie na wysokim poziomie. Jest to jeden z głównych aspektów wpływających na rozwój hodowli. Pełna świadomość potrzeb żywieniowych zwierząt, wiedza na temat właściwego i wymaganego składu dawki, ale i przede wszystkim dobrostanu zwierząt powoduje, że nasi doradcy są najlepszymi specjalistami na rynku. DeHeus to nie tylko pasze dla świń w odpowiedniej cenie. Deheus to przede wszystkim pomoc i wsparcie w biznesie.

Jeśli masz jakieś pytanie związane z żywieniem świń lub interesuje Cię skład i cena paszy dla świń - zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.