Drób

Hodowla drobiu to wymagające zadanie dla opiekunów stada, którzy myślą nie tylko o efektywności, ale także chcą zapewnić zwierzętom jak najlepsze warunki zdrowotne. Odpowiednio dobrane żywienie to klucz do sukcesu, który pozwala osiągnąć wysokie wyniki przy jednoczesnej dbałości o dobrostan drobiu. Pasze Golpasz wytwarzane są pod okiem specjalistów czerpiących z doświadczenia zbieranego latami, dzięki czemu powstałe produkty są pełnowartościowe i stają się odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby każdego gospodarstwa.

Marcin Dziewit
kierownik ds. dystrybucji
Marcin Dziewit
kierownik ds. dystrybucji

Drób przyzagrodowy

Pasze dla drobiu przyzagrodowego stworzone zostały z myślą o mniejszych hodowlach, w których znajduje się stosunkowo niewielka ilość ptactwa. Receptury wszystkich produktów bazują na tradycyjnych surowcach przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowocześniejszych technik żywienia zwierząt. Odpowiednio skomponowane składniki pozwalają na efektywne i wydajne karmienie, co można zauważyć również po zachowaniu kurcząt, niosek i brojlerów spożywających pasze Golpasz. Nasze produkty to tradycja zamknięta w granulce.

Pasze dla kurcząt

Hodując kurczęta, niezwykle ważne jest wspieranie ich odpowiedniego rozwoju. Młode ptaki potrzebują paszy o zbilansowanym składzie zapewniającym optymalne przyrosty. Pasze Golpasz to nie tylko wysoka zawartość minerałów i witamin, ale także forma kruszonki chętnie pobierana przez dorastające pisklęta.

Dlaczego warto wybrać pasze dla kurcząt Golpasz?

Sprawdź, jakie korzyści może przynieść podawanie pisklętom pasz marki Golpasz!

  • Podawanie paszy o wysokiej zawartości witamin i minerałów ma wpływ na budowanie odporności i osiąganie maksymalnych przyrostów.
  • Młode ptaki mogą mieć trudność w pobieraniu pokarmu o nieodpowiedniej formie, z tego względu pasza Golpasz ma postać kruszonki.
  • Składniki, z których stworzona jest kruszonka, charakteryzują się bardzo dobrą strawnością, dzięki czemu w większości wyeliminowane zostają dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Koncentraty dla drobiu

Koncentraty marki Golpasz to produkty treściwe i odżywcze, dzięki czemu jakość mięsa oraz jaj spełni oczekiwania najbardziej wymagającego konsumenta. Brojlery i nioski spożywające produkty Golpasz cechują się wysoką zdrowotnością i prawidłowymi przyrostami.

Dlaczego warto wybrać koncentraty dla drobiu Golpasz?

Głównym źródłem białka pojawiającym się w koncentratach jest pozyskiwana w sposób ekologiczny śruta sojowa gwarantująca optymalną mięsność. W produktach znajdują się również aminokwasy egzogenne, które są niezbędnym składnikiem prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  • Głównym źródłem biała w koncentracie jest śruta sojowa, która charakteryzuje się dużą strawnością i zapewnia optymalne przyrosty.
  • Składniki mineralne znajdujące się w recepturze posiadają łatwo przyswajalną formę, dzięki czemu zdrowotność ptaków utrzymana jest na wysokim poziomie.
  • Wysoki udział aminokwasów egzogennych zapewnia między innymi optymalny rozwój mięśni i dobrą przemianę materii.