Golpasz

Tradycja żywienia zamknięta w granulce

Historia marki

Przez 50 lat marka Golpasz znana była z wytwarzania pasz, które pozwalały dbać o dobrostan zwierząt i stanowiły technologiczną nowość. Doświadczenie zdobywane latami przez pracowników firmy pozwoliło na doskonałe poznanie procesów żywieniowych zwierząt, co przełożyło się nie tylko na zaufanie hodowców, jakim obdarzyli markę, ale także stworzenie relacji opartych na wspólnym dążeniu do osiągania jak najlepszych wyników. W ofercie znaleźć można było wysokiej jakości produkty dla drobiu, trzody chlewnej oraz bydła.

Produkty sygnowane logiem Golpasz powstawały w Wytwórni Pasz w Golubiu-Dobrzyniu, w Janowcu Wielkopolskim oraz w Podkonicach Dużych. Hodowcy współpracujący z firmą mogli liczyć na profesjonalne doradztwo specjalistów doskonale znających temat efektywnej hodowli zwierząt. Tworzenie trwałych relacji bazujących na współdziałaniu sprawiło, że wielu z nich do dzisiaj darzy markę sentymentem.

Golpasz, stanowiący od 2021 roku jedną z kilku marek w portfelu firmy De Heus, niezmiennie dostarcza hodowcom drobiu przyzagrodowego, trzody i bydła produkty i usługi, które od pół wieku cieszą się ich niesłabnącym zaufaniem. Jako De Heus Polska czerpiemy z wieloletniego doświadczenia wszystkich specjalistów, sięgając po wiedzę ekspertów, a także będąc na bieżąco ze światowymi trendami w żywieniu zwierząt. Dzięki temu nasi kontrahenci mogą pochwalić się ponadprzeciętnymi wynikami, a dążenie do ciągłego wzrostu to nasz wspólny cel.


Żywienie drobiu

Drób to ptactwo, o które trzeba dbać w szczególny sposób. Prowadzenie przyzagrodowej hodowli wymaga od ciebie, jako opiekuna stada, zaangażowania i znajomości jego potrzeb. Zdrowie ptactwa nieodłącznie związane jest z zapewnieniem im nie tylko odpowiednich warunków do bytowania, ale także pożywienia bogatego w składniki odżywcze. To właśnie pasze pełne witamin i minerałów sprawiają, że kurczęta, nioski czy brojlery są dorodne i tym samym przyniosą Ci wymierne korzyści. Pasze Golpasz powstają pod okiem specjalistów, którzy komponują skład z myślą o stworzeniu pełnowartościowego i smacznego produktu.  

Żywienie bydła

Jako hodowca bydła doskonale znasz potrzeby prowadzonego przez siebie stada. Bydło mleczne, cielęta czy przeżuwacze – każde zwierzę wymaga dopasowanego do okresu rozwoju żywienia. Dzięki wprowadzeniu pasz marki Golpasz zapewnisz stadu odpowiednią dawkę witamin i minerałów, które sprawią, że mleko i mięso będą produktami najwyższej jakości. Tradycyjnie skomponowany skład pożywienia powstaje pod okiem najlepszych specjalistów, co sprawia, że pasze cenione są przez wielu zadowolonych odbiorców.

Żywienie trzody

Podawanie trzodzie wysokiej jakości paszy to jeden z kluczowych elementów, dzięki któremu można osiągnąć wysokie wyniki w hodowli. Tradycyjne i sprawdzone receptury pasz marki Golpasz to najlepsza odpowiedź na potrzeby Twojego gospodarstwa. Zadbaj o maciory, prosięta i tuczniki, podając im produkty pełne minerałów i witamin idealnie dobranych do okresu rozwoju i potencjału.