Specjalista ds. IT

Do naszego dynamicznego zespołu ICT szukamy specjalisty ds. IT, którego głównym obszarem pracy będzie obsługa firmowego helpdesku.

Rekrutacja zakończona

Łęczyca/praca w modelu hybrydowym

Pełen etat

Wykształcenie wyższe lub status studenta

Otwórz rekrutację

Obowiązki na stanowisku

  • Terminowa realizacja zgłoszeń i incydentów zarejestrowanych w systemie obsługi zgłoszeń.
  • Zapewnienie wsparcia pracownikom firmy w zakresie obsługi komputerów i oprogramowania.
  • Zarządzanie oprogramowaniem na stacjach roboczych użytkowników.
  • Przeprowadzanie szkoleń i instruktarzy stanowiskowych związanych ze sprzętem oraz oprogramowaniem używanym w firmie.
  • Wsparcie zespołu projektowego podczas stabilizacji wdrażanych rozwiązań.
  • Udział w projektach informatycznych w zakresie nowych technologii.

Nasze oczekiwania względem kandydata

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub status studenta kierunku informatycznego (studia niestacjonarne).
  • Dobra znajomość obsługi sprzętu komputerowego.
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dodatkowo wysoko cenimy:
  • Znajomość systemu Comarch ERP XL
  • Znajomość Microsoft SQL Server

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Elastyczny grafik i zarządzanie czasem pracy/home office.
  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego.
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery.
  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Dofinansowanie do kart sportowych i pakiety medyczne.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.