Akademia Mlecznego Biznesu

Efektywność i zysk z produkcji mleka

De Heus wraz z partnerami zaprasza na Akademię Mlecznego Biznesu

Dzisiejsza produkcja mleka stoi pod znakiem nagłej zmiany koniunktury i załamania rynku. W zeszłym roku spotkaliśmy się, by rozmawiać o inwestycjach opartych na zyskach z hodowli. Dziś, w perspektywie wysokich kosztów produkcji i niskiej ceny skupu, chcemy wskazać te obszary, które pozwolą Państwu - świadomym hodowcom i producentom - nie tylko przetrwać, ale i rozwinąć swój biznes mimo niesprzyjających warunków.

W De Heus patrzymy na hodowlę znacznie szerzej niż tylko z perspektywy żywienia i dlatego wraz z partnerami - wiodącymi markami łańcucha produkcji żywności - zapraszamy na Akademię Mlecznego Biznesu, której celem jest zaprezentowanie Państwu rozwiązań i narzędzi wspierających rozwój Waszych gospodarstw. Uważnie obserwujemy zmieniające się warunki rynkowe i wychodzimy im naprzeciw z dopasowaną ofertą produktową i narzędziową, które są w stanie wzmocnić finansowy wynik produkcji mleka. 

 

Najbliższa edycja


Kiedy

09 lis 2023

Gdzie

ApartHotel, Uniejów

Wyznacz trasę z Google Maps

W programie spotkania:

  • Sytuacja w sektorze produkcji mleka – teraźniejszość, przyszłość - PNB Paribas
  • Od pola do stołu paszowego, optymalizacja produkcji pasz objętościowych  - Corteva 
  • Feed Efficiency 2.0 - czynniki wpływające na poprawę wydajności mlecznej z każdego kilograma dawki pokarmowej  - Lallemand Animal Nutrition
  • Strategiczny cel: długowieczność i wydajność na lata - De Heus
  • Wydajność rodzi się na porodówce - Agra-Matic De Heus
  • Jałówka idealna - Gospodarstwo Agro-TaK

Partnerzy Wydarzenia:

 

 

 

Zagwarantuj sobie udział w wydarzeniu!

Liczba miejsc w konferencji jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. By zagwarantować sobie udział w wydarzeniu, konieczna jest rejestracja do 31.10.2023 r., pod warunkiem dostępności miejsc. Obowiązuje opłata rejestracyjna, zgodna z regulaminem i cennikiem. W formularzu rejestracyjnym należy podać indywidualny kod rejestracji - jeśli posiadasz wyłącznie zaproszenie w formie elektronicznej, skontaktuj się ze swoim doradcą, który przekaże Ci kod.

Do zobaczenia podczas Akademii Mlecznego Biznesu!

UWAGA!

Rejestracje na konferencje w Jachrance i Uniejowie zostały zakończone. Dziękujemy!

Regulamin konkursu i polityka prywatności

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie De Heus Sp. z o.o., zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000060991. Podane przez Ciebie dane będą wykorzystywane w celu organizacji wydarzenia oraz w celach marketingowych i handlowych, jeśli wyraziłeś na to zgodę.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności i plików cookie.

Regulamin konkursu określa zasady uczestnictwa w konkursu, które akceptujesz, wypełniając formularz zgłoszeniowy.