Akademia Mlecznego Biznesu

Efektywność i zysk z produkcji mleka

De Heus wraz z partnerami zaprasza na Akademię Mlecznego Biznesu

Choć od pewnego czasu obserwujemy wzrostowy trend cen mleka, dzisiejsza produkcja stoi pod znakiem historycznie wysokich kosztów paliwa, nawozów oraz surowców paszowych, które negatywnie wpływają na nastroje wśród hodowców bydła mlecznego. Uważnie obserwujemy zmieniające się warunki rynkowe i wychodzimy im naprzeciw z dopasowaną ofertą produktową i narzędziową, które są w stanie wzmocnić finansowy wynik produkcji mleka. 

W De Heus patrzymy na hodowlę znacznie szerzej niż tylko z perspektywy żywienia i dlatego wraz z partnerami - wiodącymi markami łańcucha produkcji żywności - zapraszamy na Akademię Mlecznego Biznesu, której celem jest zaprezentowanie hodowcom rozwiązań i narzędzi wspierających rozwój ich gospodarstw. 

Najbliższa edycja


Kiedy

17 lis 2022

Gdzie

Hotel Windsor, Jachranka

Wyznacz trasę z Google Maps

W programie spotkania:

  • Perspektywy rozwoju rynku mleka - Łukasz Wyrzykowski, IFCN
  • Wycisnąć do ostatniej kropli, czyli jak maksymalnie wykorzystać potencjał kiszonek? - Luis Queiros, Bernard Andrieu, Lallemand
  • Jak szukać mądrych oszczędności i źródeł zysku w żywieniu? - Paweł Maturski, Andrzej Mrotek, De Heus
  • Organizacja procedury doju a energooszczędność - Rutger Schut, Dairymaster
  • Nieoczywiste źródła oszczędności i zysku w gospodarstwie - Paweł Ksionek, Radosław Celiński, Agra-Matic De Heus  
  • Rentowność produkcji mleka - teoria w praktyce, czyli co i po co liczyć w gospodarstwie? - Jan Arend Hendriks, Hendripol

Partnerzy Wydarzenia:

Dairymaster-Logo-360x216.png

Regulamin i polityka prywatności

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie De Heus Sp. z o.o., zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000060991. Podane przez Ciebie dane będą wykorzystywane w celu organizacji wydarzenia oraz w celach marketingowych i handlowych, jeśli wyraziłeś na to zgodę.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności i plików cookie.

Regulamin wydarzenia i płatności określa zasady uczestnictwa w wydarzeniu, które akceptujesz, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Wysokość opłat za uczestnictwo została określona w cenniku. Wszystkie informacje organizacyjne dostępne są w zaproszeniach (Opalenica, Jachranka) oraz doradców.