PRO

Pewny i bezpieczny wybór w żywieniu bydła mlecznego

Znajdź swoje rozwiązanie!

W De Heus uważnie obserwujemy zmieniające się otoczenie i wymagania rynkowe, dostosowując do nich naszą ofertę. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach polskich hodowców bydła mlecznego opracowaliśmy i wciąż rozbudowujemy nowoczesną linię żywienia, opartą na bezpiecznych surowcach GMO. Poznaj PRO i wybierz rozwiązanie idealne dla swojego stada!

 


Niezależnie od potrzeb i oczekiwań

Linię żywienia PRO od De Heus tworzą 3 kategorie produktów, odpowiadające na różne potrzeby i oczekiwania hodowców. Wszystkie łączy wysoka jakość, bezpieczeństwo stoowania, profesjonalne wsparcie żywieniowe i pewność właściwego wyboru!

POWER

Chcesz zwiększyć swoją produkcję? Wybierz POWER - pełne wykorzystanie potencjału produkcyjnego wysokowydajnych krów mlecznych, dedykowane najbardziej wymagającym i świadomym klientom.


RESULT

Dbasz o prawidłowy rozród w stadzie? Poznaj RESULT - wsparcie rosnących wyników w stadach hodowców, którzy posiadają bazę wysokoenergetycznych pasz objętościowych, chcą się nadal rozwijać i osiągać coraz wyższe rezultaty produkcyjne.


OPTIMAL

Stawiasz na dobrostan, wysoką zdrowotność i naturalne podejście w hodowli? Docenisz OPTIMAL - równowagę w produkcji mleka, dla hodowców, którzy wiedzą jak stworzyć najlepszą bazę pasz objętościowych


Z PRO każdy wybór jest właściwy!

Wybierz wariant PRO najlepszy dla Twojego gospodrstwa:   

  • wsparcie produkcji
  • właściwy bilans, zgodnie w posiadaną bazą pasz objętościowych
  • troska o dobrostan
  • wyższa zdrowotność
  • bezpieczne surowce GMO najwyższej jakości

Chcesz jeszcze efektywniej zwiększyć zysk z produkcji mleka?

Poznaj innowacyjne rozwiązania żywieniowe De Heus: ProtiSave i Promotor Tłuszczu. Właściwie zbilansowane w dawce poprawiają parametry mleka, prowadzą do bardziej efektywnej produkcji i podnoszą Twój zysk.

Poznaj produkty

Szukasz solidnego partnera?

Już dziś skontaktuj się z doradcą ds. bydła De Heus!