Specjalista ds. administracji płac

Szukamy osoby, która dołączy do pionu HR jako specjalista ds. administracji płac i będzie nadzorować sprawy kadrowe.

Rekrutacja zakończona

Łęczyca

Pełen etat

Wykształcenie wyższe

Otwórz rekrutację

Obowiązki na stanowisku

■ Prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy oraz wewnętrznymi regulaminami.

■ Terminowe rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń pracowników.

■ Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do urzędów administracji publicznej.

■ Koordynacja zarządzania flotą samochodową.

■ Prowadzenie analiz i raportów z zakresu administracji kadrowo-płacowej.

Nasze oczekiwania względem kandydata

■ Min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze kadr i płac na samodzielnym stanowisku.

■ Wykształcenie wyższe (administracja, ekonomia, finanse).

■ Praktyczna znajomość przepisów Prawa Pracy i ubezpieczeń społecznych.

■ Znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel).

■ Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

■ Umiejętności analityczne, dokładność, umiejętności organizacyjne.

■ Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane: znajomość systemu Optima.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Elastyczny grafik i zarządzanie czasem pracy/home office.
  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego.
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery.
  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Dofinansowanie do kart sportowych i pakiety medyczne.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.

Jak wygląda praca w pionie HR?

W De Heus stawiamy na rozwój i ciągłe ulepszanie naszych rozwiązań - także w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Nasz zespół HR dostarcza wszystkim pracownikom wsparcia, nie tylko w zakresie administracji kadrowej, ale również szkoleń i rozwoju zawodowego.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?