Kierownik sekcji rozwoju aplikacji

Do naszego dynamicznego zespołu ICT szukamy kierownika sekcji rozwoju aplikacji, którego głównym obszarem pracy będzie zarządzanie procesem powstawania aplikacji biznesowych.

Łęczyca

Pełen etat

Wykształcenie wyższe

Rekrutacja w toku

Ewelina Kowalska

St. specjalista ds. HR   rekrutacja@deheus.com

Obowiązki na stanowisku

  • Udział w procesie wytwarzania oprogramowania.
  • Dbanie o rozwój i satysfakcje zespołu.
  • Proaktywne usuwanie przeszkód utrudniających pracę zespołu.
  • Raportowanie statusu prac i ryzyka.
  • Stworzenie i monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności zespołu.
  • Proponowanie zmian i rozwiązań optymalizacyjnych w realizowanych projektach.
  • Współpraca z kierownikami sekcji infrastruktury i sekcji utrzymania aplikacji przy realizacji celów działu.

Nasze oczekiwania względem kandydata

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: informatyka i pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Motywacja do pracy i umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami.
  • Komunikatywność.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT.
  • Znajomość Jira, Confluence, metodyki Scrum.
  • Mile widziane: doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Elastyczny grafik i zarządzanie czasem pracy/home office.
  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego.
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery.
  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Dofinansowanie do kart sportowych i pakiety medyczne.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.

IT w branży paszowej? Tak!

W De Heus stawiamy na rozwój i ciągłe ulepszanie naszych rozwiązań - także w obszarze cyfrowym. Nasz zespół ICT dostarcza wsparcia w postaci narzędzi informatycznych dla naszych pracowników i klientów.

Poznaj Mikołaja - kierownika działu ITC w De Heus

Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Zapraszamy do kontaktu

Czy mogę pomóc Ci rozwiązać ten problem?