Karolina Łubian: specjalista ds. żywienia koni

06 sierpnia 2023
-
2 minuty

Poznaj Karolinę Łubian, pełną pasji i kreatywności specjalistkę ds. sprzedaży, działającą w branży jeździeckiej. Szczera miłość do koni, jaka towarzyszy Karolinie od dziecięcych lat, sprawiła, że została oddaną specjalistką od żywienia. Przeczytaj o zawodowej drodze, jaką przeszła, by dziś prowadzić projekty, z których jest bardzo dumna!

Karolina swoją profesjonalną przygodę z końmi rozpoczęła nietypowo, bo… jako specjalistka od żywienia bydła. We wrześniu 2021 r. dołączyła do zespołu De Heus w Polsce właśnie na tym stanowisku. Jej prawdziwa pasja do koni sprawiła jednak, że w styczniu 2023 r. otrzymała szansę zbudowania w Polsce oferty dla podobnych sobie pasjonatów koni, promując markę Energys. Nie bez znaczenia jest tu Jej wykształcenie zootechniczne i specjalizacja w żywieniu zwierząt, w szczególności swoich ukochanych koni.

Wybór ścieżki zawodowej pełnej pasji

Od najmłodszych lat serce Karoliny należało do koni i już jako nastolatka aktywnie uczyła się zasad ich żywienia, aby obniżyć koszty komercyjnej paszy. Decyzja o podjęciu studiów zootechnicznych nie była więc zaskoczeniem i dodatkowo pogłębiła Jej wiedzę w tej dziedzinie. Dziś spełnia się w łączeniu pracy zawodowej z pasją, a konie stały się nieodłączną częścią jej życia.

Dynamiczna praca

Karolina udowadnia, że praca na stanowisku specjalisty ds. żywienia w De Heus nie należy do nudnych i zwyczajnych! Na co dzień zajmuje się organizacją i uczestnictwem w imprezach jeździeckich oraz wizytacją w stajniach, gdzie przeprowadza wywiady żywieniowe z właścicielami koni. Poza tym zajmuje się marketingiem marki Energys, nadając ton mediom społecznościowym i tworząc kampanie dla nowych produktów i rozwiązań. W takim zawodowym galopie i wśród różnorodnych wyzwań, Karolina odnajduje radość z pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o marce Energys?

Już dziś skontaktuj się z doradcą ds. żywienia koni i dołącz do klubu Energys EquiCare Club!

Dzień z życia specjalisty ds. żywienia koni

Karoliny zaczyna i kończy każdy dzień będąc w drodze. Pokonuje setki kilometrów, odwiedzając stajnie i zajmując się potrzebami koni. Do jej zadań należy mierzenie i obserwacja koni, ocena ich kondycji oraz jakości ich żywienia i pielęgnacji. Wykorzystując swoje doświadczenie, wiedzę i kreatywność, na podstawie kompleksowej oceny dostosowuje indywidualne dawki żywieniowe dla każdego konia. A przy tym wszystkim zawsze znajdzie chwilę na odrobinę czułości ze strony swoich podopiecznych!

To, co wyróżnia pracę Karoliny, to idealne połączenie profesji i pasji. Brak rutyny i potrzeba kreatywności idealnie współgrają z Jej osobowością, dostarczając codziennie dreszczyku emocji związanego z pokonywaniem nowych wyzwań. Ta dynamiczna natura sprawia, że jest zaangażowana i zmotywowana do wykonywania swoich zadań.

Projekt, z którego jesteśmy dumni

Spośród wielu projektów, przy których pracowała Karolina, Energys EquiCare Club stał się Jej ulubieńcem. Powstaniu Energys EquiCare Club towarzyszyła idea marki De Heus: robimy więcej niż pasze! I faktycznie, obok doskonałych pasz dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb koni, członkowie klubu zyskują znacznie więcej. Inicjatywa łączy właścicieli koni i sprzedawców pasz Energys, co sprzyja optymalnej opiece nad zwierzęciem. Współpracując z lekarzami weterynarii, saddlefitterami, kowalami, fizjoterapeutami i trenerami, klub poprawia wyniki klientów i dba o dobre samopoczucie koni.