"Żniwa z plusem", czyli promocja na premiksy drobiowe!

08 lipca 2020
-
2 minuty

Tegoroczna odsłona promocji skierowana jest tradycyjnie do hodowców drobiu, którzy mieszają paszę we własnym zakresie, a zbilansowane żywienie opierają na premiksach.

Promocją objęty jest zakup min. 1 tony danego standardowego premiksu farmerskiego dla drobiu, uprawniający do zakupu 10 worków tego produktu w cenie 9. Pełna treść regulaminu jest dostępna tutaj.

Premiks, jako jeden z najważniejszych składników dobrze zbilansowanej mieszanki uzyskanej przez hodowców wymaga ogromnej precyzji produkcji. Technologia i bezpieczeństwo produkcji nowoczesnych premiksów muszą zapewnić ich najwyższą jakość, by uzyskać pewność, że dobrostan zwierząt i wyniki produkcyjne hodowców, którzy sami produkują pasze, nie są zagrożone.

Premiksy wytwarzane w wytwórni premiksów De Heus to produkty najwyższej dostępnej jakości. Są wyprodukowane zgodnie z recepturami oraz normami obowiązującymi w UE. Ich cechami charakterystycznymi są: bezpieczeństwo, powtarzalność i homogenność.

Właściwe efekty produkcyjne są możliwe do uzyskania dzięki odpowiednio zbilansowanej paszy.  
W przygotowaniu receptury oraz homogennej mieszanki możecie Państwo liczyć na wsparcie specjalistów żywieniowych De Heus, wpieranych przez zespół premiksowy.