Wiosenna promocja premiksów dla Gęsi 9+1gratis

05 kwietnia 2021
-
2 minuty

Ruszamy z wiosenną promocją na premiksy dla gęsi! Akcja jest skierowana zarówno do hodowców drobiu, jak i dystrybutorów produktów De Heus i obowiązuje od 6 kwietnia do 19 czerwca 2021 r. W tym czasie każdy Klient, który dokona zakupu minimum 1 tony premiksów farmerskich De Heus dla gęsi, do każdych 9 zakupionych opakowań otrzyma 1 opakowanie tego samego produktu gratis.

Premiksy De Heus są produkowane przy zachowaniu najwyższych standardów w dedykowanej wytwórni w Łęczycy. Jej powstanie zostało parte na łącznym spełnieniu trzech założeń: zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa produkcji, osiągnięcia powtarzalności przez precyzyjne dozowanie i mieszanie oraz redukcji zanieczyszczeń krzyżowych. Potwierdzeniem i gwarancją jakości wyrobów jest szereg certyfikatów, jakie posiada fabryka: ISO 22000, Fami QS, VLOG i bez GMO.

Premiksy pomagają osiągnąć zbilansowane dawki w żywieniu opartym na paszy mieszanej we własnym zakresie przez hodowców. Zachęcamy do kontaktu z wybranym doradcą żywieniowym, który udzieli niezbędnych informacji na temat premiksów oraz pomoże w przygotowaniu receptury i homogennej mieszanki paszowej.