Spotkanie podsumowujące 2023 r.

04 stycznia 2024
-
2 minuty

Końcówka starego i początek nowego roku to doskonały czas na podsumowania i planowanie. W dniach 3-5 stycznia 2024 r. w Wiśle odbyło się spotkanie przedstawicieli działu sprzedaży i działów wspierających, podczas którego zaprezentowano podsumowanie 2023 roku w De Heus oraz omówiono plany i wyzwania na 2024 r. Nie zabrakło też nagród dla wyróżniających się pracowników i inicjatyw oraz - jak to zwykle bywa w zgranych zespołach - dobrej zabawy!

Rok 2023 w De Heus mijał pod znakiem nowej organizacji w dziale sprzedaży i licznych usprawnień. Te, wraz z nowymi produktami i usługami, mają jeden wspólny cel: wzrost satysfakcji klientów ze współpracy z naszą firmą.

Stała troska o jakość produktów i ich efektywność przekłada się na wyniki produkcyjne polskich hodowców. Niezwykle istotne jest także wsparcie, jakie zapewnia nasz zespół doradców i pracowników poszczególnych działów. Podczas spotkania zostały przyznane nagrody dla tych, którzy szczególnie wyróżnili się swoją pracą, pasją i zaangażowaniem.  

Handlowiec roku 2023
Zwycięzca: Marek Oreszczuk
Wyróżnienie: Artur Gruszczyński, Grzegorz Kropop

Lider roku 2023
Zwycięzca: Przemysław Gręźlikowski, Maciej Grzybek
Wyróżnienie: Magdalena Czerwonka

Debiutant roku 2023
Zwycięzca: Wojciech Rosiak
Wyróżnienie: Natalia Hestkowska, Adam Józefczyk

Zespół roku 2023
Zwycięzca: Zespół premiksów drobiowych
Wyróżnienie: Zespół brojlera

Wsparcie roku 2023
Zwycięzca: Biuro Obsługi Klienta

Dziękujemy całemu zespołowi De Heus i z dużym optymizmem patrzymy na nadchodzące miesiące. Jedno jest pewne – zmian na jeszcze lepsze nie braknie!

Dlaczego o tym mówimy?

Jako producent pasz, jesteśmy ogniwem łańcucha produkcji żywności. Dbając o jakość żywienia zwierząt, wpływamy na jakość mięsa, mleka, jaj i ich przetworów.