Ruszyła Akademia Young De Heus!

02 grudnia 2019
-
3 minuty

28 lat De Heus w Polsce to czas nieustannego rozwoju – zarówno samej firmy, jak i jej otoczenia biznesowego, technologicznego i społecznego. Nasi młodsi pracownicy rośli i dojrzewali równolegle do naszej firmy! Dynamiczne zmiany, jakie zachodzą wokół nas i naszej firmy sprawiają, że chcemy iść śmiało naprzód, bo rozwój jest wpisany w nasze DNA.

To doskonały moment, by aktywnie zacząć korzystać ze świeżego i nowatorskiego spojrzenia na biznes, jakie zapewniają Młodzi. Wierzymy, że synergia doświadczenia, jakie stoi za naszą kadrą managerską oraz dobrej energii bijącej od młodszych pracowników, przyniesie niezwykłe efekty. Mając na uwadze także wartości firmowe, nasze zasady biznesowe oraz ideę Powering Progress stworzyliśmy nowy projekt – Akademię Young De Heus.

O Akademii Young De Heus

Akademia YDH to program rozwojowy, który ma na celu wydobycie i wzmocnienie potencjału liderskiego i managerskiego wśród wybranych pracowników. Managerowie poszczególnych działów, w oparciu o wcześniej ustalone kryteria wytypowali osoby, które wezmą udział w 10 tematycznych szkoleniach ukierunkowanych na rozwój kompetencji strategicznych, analitycznych, motywacyjnych i trenerskich. Jednocześnie uczestnicy Akademii będą pracować nad interdyscyplinarnymi projektami, które będą mieć pozytywny wpływ na całą organizację i wszystkich z nas.

Zawsze do przodu!

Akademia to śmiały, innowatorski i wymagający projekt. Do bezpośredniego udziału została zaproszona określona grupa pracowników, jednak liczymy, że w rozwój Akademii zaangażują się wszyscy z nas! Już dziś chcemy podziękować osobom zakwalifikowanym do projektu za ich dotychczasowy wkład w rozwój firmy i mamy nadzieję, że udział w Akademii będzie niezapomnianą przygodą! Jesteśmy pewni, że otrzymają odpowiednie wsparcie od swoich zespołów, co pozwoli jeszcze lepiej ujawnić ich naturalny potencjał i zaprocentuje wspaniałymi pomysłami na przyszłość. To będzie wspólny sukces!