Zapobiegaj stresowi cieplnemu z Bestermine Lato

11 kwietnia 2024
-
2 minuty

Wraz z nadchodzącą wiosną i latem u krów mlecznych pojawia się problem związany ze stresem cieplnym. Bestermine Lato z linii CoolCare to idealne rozwiązanie, dzięki któremu zapobiegniesz stratom finansowym na fermie. Promocja 9+1 na mieszankę właśnie wystartowała. Pakiety będą dostępne od 9 kwietnia do 30 czerwca 2024 roku!

Poznaj produkt Bestermine Lato!

Bestremine Lato to innowacyjna mieszanka mineralna i pierwszy w Polsce sprawdzony produkt skutecznie niwelujący efekty stresu cieplnego. Zalety produktu zostały docenione również przez hodowców z Hiszpanii i Portugalii, którzy mierzą się z problemem stresu cieplnego na jeszcze większą skalę. Jak sprawdzi się w Twoim stadzie? Przekonaj się już dziś!

Przejdź do strony produktu

Zarządzaj kompleksowo stresem cieplnym

Podczas upałów wydajność krów mlecznych spada o 30%. Bestermine Lato to rozwiązanie, po które warto sięgnąć zanim nadejdą wysokie tempratury. Mieszanka pozwala zabezpieczyć zwierzęta przed negatywnymi skutkami stresu ciepnego.

Aby jeszcze lepiej zarządzać stresem cieplnym, pobierz aplikację na telefon.  

Pobierz aplikację na urządzenia Android

Pobierz aplikację na urządzenia Apple

Zobacz regulamin promocji Bestermine Lato

Promocją objęte są pakiety mieszanki Bestermine Lato, w skład których wchodzi 10 worków produktu w cenie 9. Promocja jest skierowana do klientów indywidualnych. Szczegóły znajdziesz w regulaminie załączonym poniżej. 

Pobierz regulamin

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z doradcą, który pomoże wybrać Ci najlepsze rozwiązanie żywieniowe dla Twojego stada!