Praktyki w De Heus

19 września 2016
-
3 minuty

De Heus to firma wspierająca młode i ambitne umysły, m.in. poprzez oferowanie studentom praktyk. Jedne z nich właśnie dobiegły końca.

6 tygodni praktyk minęło w mgnieniu oka. Wizyty u hodowców, spotkania szkoleniowe, zwiedzanie kolejnych wytwórni De Heus, praca na fermie testowej – to tylko niektóre z elementów, które realizował praktykant wspólnie z pracownikami De Heus.

"Praktyki w firmie De Heus były dla mnie wyjątkową lekcją, podczas której otrzymałem ogromny zasób wiedzy nie tylko teoretycznej, ale również bardzo praktycznej. Na to wszystko składa się niezmierna pomoc osób zaangażowanych w moją praktykę, tj. opiekunów, ekspertów, pracowników terenowych oraz samych hodowców, którzy chętnie dzielili się swoją bezcenną wiedzą. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy.” - tak podsumował praktyki Paweł Głowacki, student Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy Bydgoszczy. 

Poza ofertą praktyk, firma organizuje dla studentów m.in. Dni Rekrutacyjne oraz Dni z De Heus. Cały czas trwa także konkurs De Heus na najlepszą pracę dyplomową w zakresie chowu/hodowli zwierząt, w którym nagrodą główną jest staż w wybranym dziale sprzedaży De Heus. Zapraszamy do udziału.