Pokazy, doradztwo, quizy i zabawy…

07 lipca 2015
-
2 minuty

Pokazy jak efektywnie produkować mleko oraz jak poprawić rozród i uzyskać dobre wyniki finansowe fermy trzody chlewnej, interaktywne quizy z nagrodami, zabawy z animatorami dla dzieci, przejażdżki na byku rodeo – te i wiele innych atrakcji czekało na odwiedzających nasze stoisko podczas targów w Szepietowie (27-28.06) oraz w Minikowie (4-5.07).

 
 Stoisko De Heus było tłumnie odwiedzane przez zwiedzających wystawę. Rozmawiali oni z naszymi doradcami żywieniowymi i uczestniczyli w prezentacjach, dotyczących prawidłowego odchowu jałówek, korekcji racic, efektywnego zarządzania trawami i kiszonkami oraz przygotowania loszek do rozrodu i prawidłowej inseminacji lochy. 

Nowa a stara łąka

„Bardzo ciekawa prezentacja. Najbardziej zainteresowało mnie porównanie użytkowania nowej łąki ze starą. Łącznie na jednym hektarze można zyskać 4000 zł z dobrego zarządzania nową łąką. Wszystko to dzięki wyższej zawartości białka i uzyskaniu większego plonu. Jak widać, opłaca się przeprowadzać renowację użytków zielonych. Muszę o tym pomyśleć.” – mówi Pan Mariusz, jeden z hodowców, słuchających prezentacji.


 


„A nam spodobało się wystąpienie o lochach. Dowiedzieliśmy się, np. jak w prosty sposób zbadać mleczność loch – po siedmiu dniach, prosię powinno podwoić swoją wagę urodzeniową.” – dodaje Pan Krzysztof, odwiedzający stoisko De Heus.


 


Dla dzieci hodowców czekały zabawy z animatorami, malowanie buzi, przejażdżki na byku rodeo, monidła oraz prezenty.


 


 


 


Moc atrakcji

Mnóstwo zabawy dostarczyły także interaktywne quizy, przeznaczone dla dzieci i dorosłych, sprawdzające wiedzę z zakresu chowu i hodowli zwierząt. Najlepsi gracze zdobyli vouchery na rozwiązania żywieniowe i biznesowe De Heus.


 


Dziękujemy za odwiedzanie naszego stoiska i serdecznie zapraszamy na kolejne targi. Najbliższe odbędą się w ostatni weekend sierpnia w Piotrkowie Trybunalskim oraz w pierwszy weekend września w Siedlcach.

Więcej zdjęć dostępnych jest na naszym profilu na Facebook-u: www.facebook.com/SielskaWies.