Nowości w ofercie dla drobiu wodnego

19 czerwca 2020

Drób wodny cieszy się coraz większą popularnością wśród hodowców i konsumentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, wprowadziliśmy do oferty nowe premiksty dla kaczek i gęsi.

Premiksy dla kaczek o unowocześnionym składzie posiadają optymalną formułę do intensywnego tuczu kaczek. Pozwalają na uzyskanie paszy o najwyższym potencjałem żywieniowym przy zastosowaniu podstawowych, łatwo dostępnych surowców. Uwzględniają koncepcję precyzyjnego żywienia opartej na nowoczesnym profilu aminokwasowym, a dodatkowo są wzbogacone w łatwo przyswajalną formę witaminy D.

Dostępne w koncentracji 3% (starter, grower) oraz 2,5% (finiszer).


Premiksy dla gęsi powstały z myślą o intensywnym i zrównoważonym tuczu gęsi, możliwym do uzyskania dzięki wykorzystaniu optymalnego profilu aminokwasowego dla tego gatunku ptaków. Umożliwia osiągnięcie właściwych przyrostów bez przeciążania organizmu ptaka.

Dostępne w koncentracji 2% dla wszystkich typów pasz (starter, grower, finiszer).

 

Premiks ,,Gęś na upały’’ to absolutna nowość. Formuła przeciwko upałom pomaga zmniejszyć oddziaływanie stresu cieplnego i ułatwić prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Reguluje gospodarkę elektrolitową, zmniejsza dodatkowe obciążenie organzmu wynikające z procesu trawienia oraz ułatwia jego przebieg. Wspiera przyrosty, wspomagając pobranie paszy.

Produkt dostępny w koncentracji 2% (grower).    

 

Nasza droga do zrównoważonego rozwoju

Środowisko, społeczeństwo i ład korporacyjny to trzy filary, na których opiera się nasz zrównoważony rozwój. Poznaj je dzięki raportowi ESG za 2022 rok!

Raport Wizja, za którą podążamy