Nowe opakowania produktów dla drobiu przyzagrodowego

16 marca 2023
-
2 minuty

Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy Państwu nowe opakowania produktów dla drobiu przyzagrodowego. To zmiana, która cieszy oko, wspiera hodowców w dokonaniu wyboru odpowiedniej linii produktów oraz… pozwala nam wspólnie zadbać o środowisko!

Nowe opakowania, ta sama jakość

Produkty linii Zielona Zagroda, Natura i Tradycja i Awans dla drobiu przyzagrodowego lada dzień będą dostępne u dystrybutorów pasz De Heus w nowych opakowaniach. Treści, które znalazły się na opakowaniach, w przyjazny i zwięzły sposób pokazują atuty danej linii produktowej, ułatwiając wybór hodowcy. Przyjemna grafika pozwoli na łatwe rozróżnienie produktów poszczególnych linii, co ma szczególne znaczenie dla osób hodujących kilka gatunków drobiu przyzagrodowego.

Zmieniając opakowania, kierowaliśmy się również troską o środowisko. Bielony papier został zastąpiony szarym, pole zadruku ograniczone a liczba kolorów zmniejszona, co pozwoliło nam na ograniczenie zużycia farby o ponad 30%! 

A jeśli chodzi o zawartość opakowania? To wciąż te same, chętnie wybierane przez hodowców pasze dla pisklaków, niosek, broilerów, indyków czy drobiu wodnego! Jakość produktów, które spożywają zwierzęta naszych klientów, zawsze będzie dla nas priorytetem.

Produktów dla drobiu przyzagrodowego szukajcie u dystrybutorów pasz De Heus 

Tymczasem, zapraszamy do obejrzenia galerii i podzielenia się opiniami! 

blobid2.jpgblobid3.jpg