Kup premiksy dla drobiu w promocji 9+1 gratis

06 grudnia 2019

Startujemy z mikołajkową promocją na premiksy dla drobiu! Akcja jest skierowana zarówno do hodowców drobiu, jak i dystrybutorów produktów De Heus i obowiązuje w dniach 6-24 grudnia 2019 r. W tym czasie każdy Klient, który dokona zakupu minimum 2 ton produktów De Heus, w tym minimum 1 tony wybranego premiksu, do każdych 9 zakupionych opakowań premiksu otrzyma 1 opakowanie tego samego produktu gratis.  Premiksy De Heus są produkowane przy zachowaniu najwyższych standardów w dedykowanej wytwórni w Łęczycy. Jej powstanie zostało parte na łącznym spełnieniu trzech założeń: zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa produkcji, osiągnięcia powtarzalności przez precyzyjne dozowanie i mieszanie oraz redukcji zanieczyszczeń krzyżowych. Potwierdzeniem i gwarancją jakości wyrobów jest szereg certyfikatów, jakie posiada fabryka: ISO 22000, Fami QS, VLOG i bez GMO.

Premiksy pomagają osiągnąć zbilansowane dawki w żywieniu opartym na paszy mieszanej we własnym zakresie przez hodowców. Zachęcamy do kontaktu z wybranym doradcą żywieniowym, który udzieli niezbędnych informacji na temat premiksów oraz pomoże w przygotowaniu receptury i homogennej mieszanki paszowej:

Polska Południowa: Piotr Szeja, dane kontaktowe: link

Wielkopolska i woj. zachodniopomorskie: Kazimierz Domagalski, dane kontaktowe: link

Centrum i Mazowsze: Katarzyna Jaroch, dane kontaktowe: link

Warmia i Mazury oraz Podlasie: Anna Pilipczuk, dane kontaktowe: link

 

Szczegóły akcji promocyjnej zostały zawarte w regulaminie dostępnym tutaj.

Nasza droga do zrównoważonego rozwoju

Środowisko, społeczeństwo i ład korporacyjny to trzy filary, na których opiera się nasz zrównoważony rozwój. Poznaj je dzięki raportowi ESG za 2022 rok!

Raport Wizja, za którą podążamy