Kolejne targi za nami…

09 września 2015
-
3 minuty

Za nami kolejne targi, m.in. w Siedlcach, Olsztynie, Piotrkowie Trybunalskim, Żninie. Odwiedzający nasze stoisko mogli m.in. zaczerpnąć porad hodowlanych od doradców żywieniowych De Heus oraz zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami żywieniowymi i biznesowymi firmy. W tym czasie dzieci hodowców zajęte były malowaniem buzi i zabawami z animatorami.

 


Ponadto, w Siedlcach hodowcy wysłuchali i obejrzeli pokaz „jak efektywnie produkować mleko?” oraz zapoznali się prawidłowymi wymiarami i proporcjami ciała cieląt, jałówek i krów na przykładzie makiet o realnych rozmiarach. Zainteresowaniem cieszyły się także quizy multimedialne dla dorosłych i dzieci. Zwycięzcy otrzymali vouchery na rozwiązania żywieniowe i biznesowe De Heus.


 


„Bardzo mi się podoba atmosfera, która tu u Was panuje. Wszyscy są tacy mili i pomocni. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie mnie ciekawiły. Niestety, nie udało mi się wygrać quizu, ale to następnym razem.” – mówi Pani Ania, hodowczyni bydła, która odwiedziła stoisko De Heus w Siedlcach.


 

Dziękujemy za Państwa obecność na naszym stoisku.
I zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie znajdują się fotorelacje z targów.