IV edycja Akademii Indyka

02 października 2015
-
2 minuty

Już po raz czwarty w Iławie oraz w Opalenicy odbyły się spotkania Akademii Indyka – unikatowego cyklu dla hodowców indyków, którego celem jest wsparcie produkcji indyczej oraz rozwój rynku tego ptaka w Polsce.

„Akademia Indyka to unikatowe przedsięwzięcie, które pozwala nam zaprezentować to, co jest esencją w naszym sposobie funkcjonowania na rynku. Jako inicjator projektu, firma De Heus chce być rozpoznawana na rynku jako ten uczestnik łańcucha żywieniowego zwierząt hodowlanych, który może i potrafi doradzić, pomóc w wielu kwestiach związanych nie tylko z żywieniem, ale również z całym cyklem hodowlanym. Chcemy być rozpoznawani jako ekspert w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych. Chcemy Państwu doradzać, pomagać rozwijać hodowle i podnosić wyniki produkcyjne.” – mówi Rafał Wiecheć, kierownik działu marketingu, witający uczestników. 

Konferencja zgromadziła ponad 300 osób, które miały możliwość wysłuchania wykładów m.in. na temat mikotoksyn, antybiotyków oraz zdrowia jelit ptaków.


Gospodarzem spotkania była firma Biomin, a wśród prelegentów pojawili się Karin Naehrer, Luca Vandi, Paweł Kędzia i Jarosław Początek.
 

Więcej informacji oraz zdjęć dostępnych jest tutaj.