Innowacyjny Produkt Rolniczy 2022 redakcji Farmer.pl

02 października 2022
-
1 minuta

Za każdym produktem De Heus stoi jakość, pewność i bezpieczeństwo żywienia i działanie, które wspiera wyniki produkcyjne polskich hodowców. Na listę konkursową Innowacyjny Produkt Rolniczy 2022 redakcji Farmer.pl trafiły 2 innowacje z naszej oferty dla bydła - Bestermine ProtiSave oraz Bestermine Promotor Tłuszczu.

Bestermine Promotor Tłuszczu

to innowacyjne rozwiązanie dla ferm bydła mlecznego, dla których wyzwanie stanowi niska zawartość tłuszczu w mleku, wynikająca z depresji tłuszczu mleka. Odpowiedzialny za nią nienasycony kwasy tłuszczowy CLA (skoniugowany kwas linolowy) jest obecny w wielu ze składników dawek pokarmowych. Zadaniem Promotora Tłuszczu jest stymulacja syntezy tłuszczu w gruczole wymienia, co pozwala zwiększyć ilość produkowanego tłuszczu, a tym samym - zwiększyć przychód z produkcji. Hodowcy stosujący Promotor Tłuszczu w swoich dawkach potwierdzają osiągnięcie widocznego efektu wzrostu tłuszczu w mleku już po 2 tygodniach.

Bestermine ProtiSave

od De Heus to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zastosować wybraną metodę zwiększenia przychodu z produkcji mleka: obniżyć koszty żywienia przy utrzymaniu dotychczasowej produkcji lub zwiększyć wydajność ponad wzrostem kosztu dawki. . Źródłem zysku w produkcji mleka jest wykorzystanie potencjału produkcji białka przez bakterie żwaczowe. ProtiSave zwiększa ją o 20% i podnosi przychód z produkcji mleka, co wykazały testy przeprowadzone na fermach. Rozwiązanie jest dostępne w formie mieszanki Bestermine ProtiSave oraz kompleksu ProtiSave w wybranych paszach De Heus.

Innowacyjny Produkt Rolniczy 2022 - zapraszamy do głosowania!

Głosowanie w plebiscycie na Innowacyjny Produkt Rolniczy 2022 redakcji Farmer.pl odbywa się drogą internetową i potrwa do 7 października. Głosy na swoich faworytów w kategorii: pasze i dodatki paszowe - Bestermine Promotor Tłuszczu i Bestermine ProtiSave - można oddawać za pośrenictwem strony: https://www.farmer.pl/innowacyjny-produkt-rolniczy-2022/glosowanie/ 

Zachęcamy do głosowania i dziękujemy za zaufanie!

Zagłosuj na produkty De Heus