Dzień z De Heus na UTP w Bydgoszczy

09 czerwca 2016

Do grona współpracujących z firmą De Heus uczelni dołączył Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. Wczoraj przedstawiciele firmy spotkali się ze studentami zootechniki z tej szkoły, by opowiedzieć im o firmie oraz poznać ich oczekiwania i plany na przyszłość.

Podczas spotkania reprezentaci De Heus przekazali studentom najważniejsze informacje dotyczące firmy oraz zaprezentowali możliwości współpracy – teraz i po zakończeniu studiów. Wystąpienie wzbogacone było materiałami filmowymi z naszego kanału Youtube, pokazującymi firmę zarówno z perspektywy pracowników, jak i hodowców.

Miłe przyjęcie oraz liczne pytania potwierdziły zainteresowanie zgromadzonych studentów inicjatywami De Heus, co daje nadzieję na owocną współracę. Spotkanie stanowi bowiem wstęp do dalszej pracy z uczelnią, która będzie kontynuowana m.in. podczas letnich praktyk dla jednego z jej studentów.

Szczegóły na ten temat już wkrótce!

Nasza droga do zrównoważonego rozwoju

Środowisko, społeczeństwo i ład korporacyjny to trzy filary, na których opiera się nasz zrównoważony rozwój. Poznaj je dzięki raportowi ESG za 2022 rok!

Raport Wizja, za którą podążamy