Dzień otwarty dla studentów z Poznania

16 maja 2016
-
3 minuty

Piątek 13 maja okazał się szczęśliwym dniem dla organizatorów Dnia Otwartego skierowanych do studentów z Uniwersytetu w Poznaniu. Wspólnie spędzony czas wypełniony był ożywionymi rozmowami i ciekawymi pytaniami… nie tylko na temat żywienia zwierząt.

Kolejny Dzień Otwarty był zaplanowany co do minuty: wizyta na fermie drobiu, interesujące wykłady tematyczne z zakresu hodowli trzody chlewnej i bydła, wizyta w wytwórni pasz oraz w wytwórni premiksów w Łęczycy, spotkania z przedstawicielami działu marketingu oraz HR.

Dołożono wszelkich starań, aby ten dzień na długo zapadł w pamięć gościom! Wyzwanie było tym większe, że realizowane były równolegle dwa programy spotkania: dla studentów polsko- i anglojęzycznych (dla tych drugich zorganizowaliśmy m.in. wizytę w laboratorium oraz spotkanie z pracownikami działu Agra-Matic, wspierającego budownictwo inwentarskie).

Aktywna postawa studentów pokazała, jak duże jest ich zainteresowanie praktycznym wymiarem żywienia i hodowli zwierząt gospodarskich, co bardzo cieszy.