Bestermine Lato w promocji 2022

26 kwietnia 2022

27 kwietnia 2022 r. ruszyła promocja w formule 9+1 na mieszankę Bestermine Lato z linii CoolCare, zaprojektowaną, by skutecznie chronić przed stresem cieplnym u krów mlecznych! Pakiety promocyjne będą dostępne w sprzedaży do 31 maja 2022 r.

Zasady promocji

Promocją objęte są pakiety mieszanki Bestermine Lato, w skład których wchodzi 10 worków produktu w cenie 9. Promocja jest skierowana do klientów indywidualnych, a szczegóły zostały zawarte w regulaminie.

Regulamin promocji Bestermine Lato 9+1

Kompleksowe rozwiązanie problemu stresu cieplnego

Straty w gospodarstwie mlecznym spowodowane wysokimi temperaturami i dużą wilgotnością powietrza mogą sięgać nawet 30% wydajności! O zabezpieczenie swojego stada przed negatywnymi skutkami stresu cieplnego należy zadbać zanim nadejdą upały. Rozwiązaniem De Heus jest sprawdzona i skyteczna mieszanka mineralna Bestermine Lato. W skład rodziny produktów z linii CoolCare, stworzonej z myślą o wyzwaniach sezonu letniego, wchodzi także aplikacja na smartfony, pomagająca w zarządzaniu stresem cieplnym.

Pobierz aplikację na urządzenia Android

Przejdź do Google Play

Pobierz aplikację na urządzenia Apple

Przejdź do AppStore

Bestermine Lato

Bestremine Lato to innowacyjna mieszanka mineralna i pierwszy w Polsce sprawdzony produkt skutecznie niwelujący efekty stresu cieplnego. Zalety produktu zostały docenione również przez hodowców z Hiszpanii i Portugalii, którzy mierzą się z problemem stresu cieplnego na jeszcze większą skalę. Jak sprawdzi się w Twoim stadzie? Przekonaj się już dziś!

Przejdź do strony produktu

Nasza droga do zrównoważonego rozwoju

Środowisko, społeczeństwo i ład korporacyjny to trzy filary, na których opiera się nasz zrównoważony rozwój. Poznaj je dzięki raportowi ESG za 2022 rok!

Raport Wizja, za którą podążamy