Bal Charytatywny „De Heus Jet – Podróż w przestworza” (12.09.2014 r.)

17 września 2014

Wylądowaliśmy. „Podróż w przestworza” została zakończona sukcesem. Tylko podczas samej aukcji charytatywnej zebraliśmy 32 tys. zł. Kwota ta w całości zostanie przekazana klinice „Budzik”, działającej przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie trafiają dzieci wymagające długotrwałej i specjalistycznej opieki medycznej.

 

„Zależy nam, by pozytywnie zaistnieć w życiu społeczeństwa - lokalnie, wokół naszych wytwórni, ale również w szerszym kontekście”- mówi Rafał Wiecheć, kierownik działu marketingu - „Bycie liderem zobowiązuje do odpowiedzialności i najwyższych standardów działań na każdym polu - także społecznym.”

Bal charytatywny spotkał się z ogromną sympatią jego uczestników – naszych klientów
i partnerów handlowych. Uśmiechy wywoływał nawet sam wystrój hotelu „Courtyard by Marriot”, który na ten wieczór zamienił się we wnętrza samolotu odrzutowego. Nie zabrakło także hali odpraw, poczekalni i stewardess.

„Lot”, któremu pilotował konferansjer Roman Piętakiewicz obył się bez turbulencji. Prawie – bowiem występ zespołów Brathanki z nową wokalistką Agnieszką Dyk i 36,6 wywołał wielkie emocje i duży ruch na parkiecie.

 

 

 

 Nasza droga do zrównoważonego rozwoju

Środowisko, społeczeństwo i ład korporacyjny to trzy filary, na których opiera się nasz zrównoważony rozwój. Poznaj je dzięki raportowi ESG za 2022 rok!

Raport Wizja, za którą podążamy