Animki – w nowych workach, z ulepszoną recepturą

03 lutego 2024
-
2-minuty

Już są – Animki w nowych, praktycznych, ale i ślicznych workach, z wzbogaconym o witaminy i minerały składem. To mieszanki dla drobiu bydła, trzody chlewnej i koni, których celem jest wsparcie zdrowia, dobrostanu zwierząt oraz dobrych wyników produkcyjnych.

Animki obecne są na rynku od 2011 roku i nieustannie cieszą się dużym zainteresowaniem hodowców. Nowe worki z praktycznym zamykaniem, duże, czytelne etykiety oraz przede wszystkim jeszcze lepsze składy powinny tę sympatię pogłębić.

Bogactwo witamin i minerałów dla spełnienia potrzeb żywieniowych

Animki to źródło m.in. witaminy A, z grupy B, C, D3, E, a także biotyny, żelaza, choliny, chelatu cynku. Ich receptury zostały opracowane, tak by spełniać potrzeby żywieniowe zwierząt gospodarskich, wspomagać przyrosty masy ciała, dbać o ich kondycję i zdrowie oraz poprawiać różnorodne, w zależności od rodzaju produktu, parametry, np. rozrodu, mleczności, nieśności.

W ofercie Animków jest 7 produktów dla bydła, drobiu, trzody chlewnej i koni.

Nowość - Animki w formie rozpuszczalnej w wodzie

Nowością są Animki dla drobiu przyzagrodowego w formie rozpuszczalnej w wodzie. Unikalna formuła wspiera kondycję drobiu, wzrost i przemianę materii. Zwiększa nieśność, ogranicza dziobanie w stadzie i wzmacnia skorupę.

Animki - minerały i witaminy dla Twoich zwierząt

Chcesz dowiedzieć się więcej o Animkach? Sprawdź nasze produkty i skontaktuj się z doradcą!