1 000 000 ton paszy dla brojlera to nasz wspólny sukces

24 listopada 2022
-
2 minuty

Koniec listopada 2022 roku to kolejny rekord w De Heus. Po raz pierwszy w historii udało się wyprodukować i sprzedać 1 000 000 ton paszy dla brojlerów kurzych. Ten sukces stał się możliwy, dzięki zaangażowaniu pracowników, ale także zaufaniu, jakim klienci obdarzyli produkty De Heus, a także pomoc doradców.

W 2011 roku, kiedy rozpocząłem swoją pracę w De Heus, firma po raz pierwszy sprzedała  1 milion ton w skali roku. Dziś, 11 lat później, 1 milion ton po raz pierwszy w historii został sprzedany w paszach dla brojlerów kurzych. Fakt ten pokazuje, jak na przestrzeni ostatniej dekady rozrosła się polska branża drobiarska, a także jakie jest jej znaczenie dla gospodarki – zaznaczył Michał Szafryna, dyrektor pionu sprzedaży.

W swojej wypowiedzi podziękował nie tylko pracownikom, ale także klientom i partnerom biznesowym, podkreślając, jak ważna jest współpraca wszystkich ogniw tworzących łańcuch produkcji mięsa drobiowego.

Sukces to zaangażowanie wielu osób

Sukces jest przeogromny i nie byłby możliwy bez zaangażowania wielu osób. Doskonali i oddani pracownicy, tworzący wspaniały zespół, świetna technologia, bardzo dobra współpraca z firmą matką, to najważniejsze z bazowych składników tego sukcesu.  Trudno w tym miejscu wymienić wszystkie osoby, które przez lata przyczyniły się do tego ogromnego sukcesu, bo jest ich dużo, ale wszyscy zasługują na ogromne gratulacje. Należy również wspomnieć, o naszych klientach, którzy od wielu lat współpracują z nami, rozwijają swoje firmy i przyczyniają się do rozwoju De Heus w Polsce. Bez doskonałej współpracy, wymiany informacji, dzielenia się danymi, a przede wszystkim obopólnego zaufania, bez wątpienia nie byłoby nas dziś w tym miejscu. Również nasi partnerzy biznesowi, wylęgarnie, a w  szczególności ubojnie są ważną składową tego sukcesu – podkreślił.

Osiągnięty rekord 1 miliona ton to tylko kolejny krok w rozwoju, jak zaznaczył dyrektor pionu sprzedaży, teraz czas na spełnienie kolejnych marzeń i stawianie kolejnych kroków.

Cóż, trzeba zrewidować swoje marzenia zawodowe i nakreślić nowe cele na życie zawodowe, bo jedno marzenie i jeden cel zostały właśnie osiągnięte – powiedział.