RobotExpert

Wzmocnij robotowy potencjał produkcji mleka

Optymalizujemy robotykę, by pracowała na Twój zysk

Twoim celem jako hodowcy bydła mlecznego jest jak najbardziej efektywna i opłacalna produkcja. Każda Twój inwestycja wymaga analizy. Jeśli zdecydowałeś się na montaż robotów udojowych, musisz mieć pewność, że wzrost oszczędności lub zysku z produkcji przewyższa koszty pobranej energii i serwisu. W De Heus wiemy, jak optymalizować pracę z robotami, by w pełni wykorzystać potencjał produkcyjny stada i zwiększyć Twój zysk!


Dlaczego warto wybrać RobotExpert od De Heus?

Na wydajność robotów udojowych może wpływać wiele czynników – od kondycji zwierząt, przez zbilansowanie dawki i pobranie paszy, po poziom produkcji mleka. Optymalizacja działania robota – a tym samym zwrotu z inwestycji - wymaga kompleksowego podejścia.

Właśnie to oferujemy w De Heus – nasi specjaliści z zespołu RobotExpert patrzą na fermę całościowo i uwzględniają wszystkie czynniki, jakie wpływają na efektywność doju robotowego. Dzięki temu zyskujesz pewność, że każda krowa w Twoim stadzie w pełni wykorzystuje swój potencjał produkcyjny. 

Osiągnij swoje cele z RobotExpert

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest poprawa wydajności robota, zwiększenie produkcji mleka, czy zaoszczędzenie czasu na pracę przy doju, analiza RobotExpert w Twoim gospodarstwie i nasze zaawansowane oprogramowanie, pomogą Ci zoptymalizować wyniki i podnieść zysk!

Zmieniamy dane z systemu w praktyczne rozwiązania i rekomendacje

Doświadczeni doradcy RobotExpert De Heus przeprowadzają w gospodarstwie robotowym indywidualną analizę. Nasze narzędzia są kompatybilne z oprogramowaniem wszystkich marek robotów udojowych, a na co dzień współpracujemy z przedstawicielami technicznymi firm, by zawsze być na bieżąco. Na podstawie obserwacji i danych z systemu, tworzymy raport i przedstawiamy plan działania – kroki do poprawy funkcjonowania Twojej fermy mlecznej.

Postaw na RobotExpert:

  • popraw elastyczność i swoją satysfakcję z pracy
  • ciesz się zdrowym i łatwym w zarządzaniu stadem
  • zoptymalizuj wydajność robotów udojowych
  • zwiększ swoje przychody z produkcji mleka
  • skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i dowiedz się, jakie zmiany wprowadzić, by optymalizować pracę i wydajność

CZĘSTE PYTANIA

Mamy odpowiedź na Twoje pytania!

Kluczem do zdajania większej ilości mleka dzięki robotowi udojowemu jest optymalizacja jego parametrów w celu poprawy wydajności doju Twojego stada. Pomagamy Ci poprawić zachowanie Twojego robota poprzez proces ciągłego monitorowania i doskonalenia, dopasowując parametry do potrzeb.

 

Wszystko zaczyna się od pełnej analizy działania robota udojowego w gospodarstwie. Nasi doradcy wykorzystują autorskie oprogramowanie RobotExpert do wykrywania przeszkód, które mogą utrudnić robotowi optymalną pracę. Przeglądamy zebrane informacje i przedstawiamy praktyczne kroki, które możesz podjąć, aby poprawić swoje wyniki.

Wszystko zależy od Twoich celów i tego, czy są one nastawione na poprawę efektywności robota, zwiększenie wydajności mlecznej Twoich krów, czy oszczędność czasu dzięki zastosowaniu rozwiązań automatycznych. Nasi doświadczeni doradcy biorą pod uwagę różne czynniki, aby pomóc Ci podjąć najlepsze decyzje dotyczące zarządzania. Zintegrowany plan RobotExpert pomoże Ci zoptymalizować produkcję mleka!


Możesz liczyć na nasze ciągłe wsparcie

Unikalne i zintegrowane podejście De Heus pomoże Ci podejmować świadome i przemyślane decyzje, by wciąż podnosić poziom produkcji mleka i Twojego zadowolenia z pracy. Wspieramy optymalną wydajność Twojego robota udojowego poprzez proces ciągłego monitorowania i wprowadzania usprawnień. Nasi doradcy są dostępni dla Ciebie przez cały rok, aby reagować na zmieniające się warunki oraz dostosowywać parametry żywienia i ustawienia robotów zgodnie z bieżącymi potrzebami.  

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się ze swoim doradcą De Heus już dziś, by uzyskać indywidualną konsultację!